Mobil pro ženu do 6000 a pro mě do 12000, priorita foto

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod M.i.l.l.i.k 25. 11. 2016 10:38

Zdravím,
po dlouhé době se poohlížím po telefonu pro ženu a pro mě. Priorita je foťák.

Pro ženu do cca 6000,- čím měnší, tím lepší. Dnes je to problém sehnat něco menšího. Používá telefon pouze na volání, sms a focení. Momentálně si vystačí se Sony Ericsson Live with Walkman. Cca 5 let stará záležitost. Fotky nechává i z tohoto telefonu vyvolávat a nejsem z toho příliš nadšen. Takže cokoli dnes musí být lepší :-)

Zatím favorit Honor 7 Lite zlatá verze.

Pro mě si naopak představuji něco většího 5,5 ale spíš 5,7. Představuji si něco výkonnějšího. Min 3GM RAM, slušný procesor a také priorita fotoaparát. Momentálně mám Sony Xperia Z Ultra a s foťákem je to hrůza.

Mé favoriti Asus Zenfone 3, Honor 8 (zajímavý dual foťák s přeostřováním), Huawei P9, OnePlus3, Xiaomi Redmi (nevím přesně označení). Pak něco nad rozpočet Asus Zenfone 3 Deluxe.

Pro ženu budu kupovat pod stromeček. U sebe klidně počkám a případně našetřím víc a koupi odložím do příštího roku.

Děkuji za případné rady
M.i.l.l.i.k
Junior

Odeslat příspěvekod Anik 25. 11. 2016 11:48

Honor 7 lite asi nejlepší poměr cena/výkon... pro tebe bych ještě zmínila S6 - super foťák. Popř. Ten Honor 8.dle mého si vybral dobře :-)
Anik
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 25. 11. 2016 12:50

Možná by ženě stačil Sam A3 a tobě jak píšeš buď S6,Honor 8 nebo P9.Nebo co ušetříš na ženě vrazit do sebe a koupit S7.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 11. 2016 12:58

Huawei P9 Lite
LG V10
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod iggi 25. 11. 2016 13:20

ja by som OP3 a P9lite
iggi
Junior

Odeslat příspěvekod rejca 25. 11. 2016 13:24