Android telefon do 6000,-

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod hekrhy 12. 10. 2016 08:58

Zdravím, sháním náhradu za svůj dosluhující 5.7" Android a rád bych něco podobného. Z české distribuce (ne čína), na značce nezáleží, cena max okolo 6000,- (ale levnější samozřejmě nevadí). Vybírám už pár dní, ale asi potřebuju poradit od zdejších odborníků :-))
Požadavky:
  • displej 5.5" - 6", rozlišení alespoň 1280x720
  • RAM alespoň 2GB
  • podpora českých LTE
  • USB OTG
Co nevyžaduju, ale udělalo by mi to radost:
  • čtečka otisků prstu
  • slušný foťák + natáčení 4k videa
  • dual SIM
Líbil se mi Xiamo Redmi Note3, ale tomu chybí 800MHz LTE, takže vypadává ze hry. Líbilo se mi i Lenovo Vibe K5 Note, ale po dnešní recenzi tady na Mobilmanii mě na něj přešla chuť.
Co říkáte na tenhle: https://www.czc.cz/xiaomi-redmi-note-3i ... 21/produkt ? Teoreticky by měl splňovat vše co chci (i to 4k video prý neoficiálně zvládá). Trochu mi vadí cena, ale přežil bych to.
Nebo nemá někdo jiný tip?

Předem díky.
hekrhy
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 10. 2016 09:11

Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hekrhy 12. 10. 2016 09:28

Jo ty vypadají jako ten Note 3i co jsem posílal odkaz, jen mají o 1GB RAM víc a případně i 2x větší úložiště. Budu o tom uvažovat, je to sice přes rozpočet, ale zase mít víc RAM a paměti jen za 4 stovky navíc, to se asi vyplatí :hm
hekrhy
Junior