Telefon na focení a dobrou GPS

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod KamilCZ 7. 8. 2016 19:13

Aha tak si vlastně koupim papírové mapy krajů a oblastí (a že jich je) a problém mám vyřešen :-) Člověk se tu i pobaví, každopádně děkuji za tipy a rady jsem rád za každou reakci ,tip
KamilCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metyn 7. 8. 2016 19:26

to ně chceš řéct, že sa vyskytuješ iba na místech, gde živáčka nepotkáš? k temu má člověk hubu a hlasivky, optat sa "pocestného" alebo v hospodě " kudy tudy na karlštejn" néni přeca nic nemožného, spješ navigačky nebyly a chodili zme na výšlapy o 100péro, né nadarmo platí - hlava mapa. Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Knee 7. 8. 2016 19:54

Kamile já bych vybral buď nexus 5x, nebo honor 7l. I když v tvém případě pokud ti stačí 32gb bez karty, tak určitě 5x. Opravdu slušné foto, gps bez problémů, ideál pro tebe.
No a rady místních seniorů, opravdu legrace. Zvlášť v případě metyna, ten opravdu při cestě z nebo do hospody nezabloudi, cestu zná jako své boty. Nechápou že se dá jezdit i jinde než kolem domu.
Knee
Junior

Odeslat příspěvekod KamilCZ 7. 8. 2016 19:58

Ach jo promiň že chci vyzkoušet nové technologie.... já za mlada zjišťoval spojení vlaku na nádraží pomoci válců s trasama vlaků a v mapách mám odečteno taky dost.... nevím co ti na to říct, ano máš ve všem pravdu, ale může ti taky být úplně jedno jestli chci cestovat tak nebo onak... prostě prudíš
KamilCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metyn 7. 8. 2016 20:01

tož to posílám omluvenku, tož na zdraví, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod lojzak02 7. 8. 2016 20:06

Kup si ten Moto X Play a nebudeš zklamanej, ani foťákem, GPSkou ani výdrží na baterie...oproti Nexus 5X je o dost bytelnější, oba mají čistý Android, za tu cenu je X Play lepší volba.
MX4Pro, S7 Edge, iPad Pro, 5K iMac
lojzak02
BAN

Odeslat příspěvekod merkury 7. 8. 2016 20:19

A co si myslíte o Huawei P9 Lite vs. Moto X Play
merkury
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 7. 8. 2016 22:20

Moto x Play je jak píše výše bytelnější, díky kulatým zádům lépe padne do ruky. Prostředí čistého androidu je uživatelsky příjemnější než EMUI
Nery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miple 11. 8. 2016 15:08

Prosím o doporučení. Chci přejít od Win na Android. Proč se tu nebudu rozepisovat. Va výběru mám P9 lite, ani ten moto x play nevypadá špatně. Ale vše je to už moc velké. Aspoň pro mne. Spíš obrovské. Tak bych chtěl doporučit něco podobného, ale tak do 5" max. Spíš okolo 4,5-4,8". Dík
miple
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 8. 2016 16:59

Xperia Z3C nebo Xperia Z5C
Nick Cave
Pokročilý

Předchozí stránka