Sony z3 compact, Lg G3 nebo Xiaomi

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod brb91 12. 7. 2016 15:15

Zdravim, moje stavajici Lg L9II uz nestiha, takze hledam nahradnika.
Vybiram mezi Sony z3 compact, Lg G3 32gb, nebo nejaky Xiaomi bud note 3 nebo mi4 pripadne redmi 3 prime.
Chci hlavne, aby to behalo plynule, melo to slusny fotak a vykon, LTE urcite vyhoda, ale mozna bych to i ozelel. Kdyby mel xiaomi lte, tak se ani nerozhoduju.
brb91
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 7. 2016 15:17

U mě vede G3. Stále skvělý telefon. Maximální cena?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 7. 2016 17:26

Vem LG G3 32GB, je lepší a levnější než Xperia Z3C
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod beat 12. 7. 2016 18:46

Lepší v čem? "Lepší" je velmi individuální.. Každý má(díkybohu) jiné preference a vkus.
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 7. 2016 18:59

G3 - plusy: větší displej, o dost lepší fotoaparát, větší RAM a interní paměť, vyjímatelná baterie, tlačítka ovládání na zadní straně a nižší cena v ověřených eshopech.. je toho málo oproti pididispleji Z3C? :-)
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Steve4 12. 7. 2016 19:29

Nick Cave: ověřený eshopy myslíš i šedivky? :) který máš na mysli třeba?
Steve4
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 7. 2016 19:55

CZ distribuce - LG G3 32GB 7,7tis. T.S.Bohemia, Alfa.cz, 1nakup.cz a Z3C je v CZ distribuci za 8,5k v Mobil Pohotovost, eshop O2
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod beat 15. 7. 2016 20:17

Menší telefon, lehčí, jasnější display,mnohem lepší výdrž, voděodolný, čistější Android,... je toho málo oproti velké krávě?
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 15. 7. 2016 21:39

Jo, je.
- displej je horsi
- ma to horsi i vykon
- ma to spatny fotoaparat
- je mensi, ale procentualne pomer celni plocha-displej neni zrovna ideal, LG to ma lepe poresene
- odlupuje se zadni strana skla, vodeodolnost je super! Ale krytky to snaseji blbe
- SW od Sony mi porad prijde dosti upraveny oproti stock Androidu nebo treba OxygenOS

Chapu te jako majitele Z5c, ale ver mi ze LG G3 je proste lepsi volba.
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod beat 16. 7. 2016 18:02

Věř mi, že LG G3 není lepší volba. Stejně jako není lepší volba "bruneta" nebo "blondýna".

Každý má jiné preference a proto se vyrábějí různé telefony a ne jen jeden - LG G3. Navíc prodejní úspěchy LG G3 nejsou nijak úžasné na to, že je to podle všech tak skvělý telefon.
Ten telefon má pár slušných SW vychytávek - které ale nikdy nikdo v diskusi nezmíní jako klad pro koupi telefonu, ale jinak je to špatný telefon se špatným displejem a katastrofální výdrží..

BTW. LG G3 není výkonnější než Z3C, ale výkonu pro běžného uživatele mají oba telefony dostatek.
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Franz Ferdinand 16. 7. 2016 18:09

od šaomi foťák teda není žádná hitparáda
Na fotky LG G4, případně nějakou Xperii nebo Lumii
Franz Ferdinand
Junior