Quikset s.r.o.

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 6. 2016 21:50

Zdravím, plánuji nákup iPhonu 6S 64gb..tento eshop má jedny z nejlevnějších cen, dokonce nabízí space gray verzi v CZ distribuci za 18.590,-...je to věrohodné?? Má někdo zkušenosti s tímto eshopem??
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 6. 2016 22:00

Co se dívám, tak prodávají použité iPhony s roční zárukou. Otázkou je, jak se staví k případným reklamacím
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 6. 2016 22:06

Údajně jejich telefony můžeš reklamovat i v apple storech..což se mi u šedivek moc nezdá..Bavíme se o fungl nových telefonech..ten jejich bazárek mě nezajímá ;-)
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 6. 2016 22:12

Kde máš jistotu, že ti pošlou nový ajfoun jak slibují?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 6. 2016 22:29

Nikde, proto jsem se ptal na zkušenosti..Všeobecně znám názory na šedivky a případné reklamace..doporučuješ raději nákup u autorizovaného prodejce?? U T.S. Bohemia či Exasoftu by vyšel na 21.500,-
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 6. 2016 22:37

Jestli chceš nižší cenu, můžeš zkusit Max-shop, dost lidí tady z fóra (včetně mne) tam nakupovalo a OK
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 6. 2016 23:23

dr._lukas píše:Zdravím, plánuji nákup iPhonu 6S 64gb..tento eshop má jedny z nejlevnějších cen, dokonce nabízí space gray verzi v CZ distribuci za 18.590,-...je to věrohodné?? Má někdo zkušenosti s tímto eshopem??

Pokud mas na kone, mel bys mit na oves.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 6. 2016 23:50

dr._lukas píše:U T.S. Bohemia či Exasoftu by vyšel na 21.500,-

Kde jsi ty ceny vzal? Alfa.cz a T.S. Bohemia mají iPhone 6S 64GB za 21990,- Exasoft má cenu 23590,- (dle Heureky)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 18. 6. 2016 01:36

To jsou individuální ceny..nikdy nenakupuji bez toho, aniž bych si vyjednal lepší ceny
EDIT:

Nick Cave píše:Jestli chceš nižší cenu, můžeš zkusit Max-shop, dost lidí tady z fóra (včetně mne) tam nakupovalo a OK

Max-shop nabízí šedivku o nějakých 1500,- levněji oproti CZ distribuci a to není žádný zázrak..
Naposledy upravil seterwohipikule dne 19. 6. 2016 10:59, celkově upraveno 1
Důvod: používej tlačítko upravit, příspěvky sloučeny
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2016 07:43

oooooooooo píše:Pokud mas na kone, mel bys mit na oves.

Dostáváš +1

dr._lukas píše:To jsou individuální ceny..nikdy nenakupuji bez toho, aniž bych si vyjednal lepší ceny

Na kterém oddělení si vyjednám lepší cenu za iPhone SE 64Gb v Alze nebo CZC ?
anonymni

Odeslat příspěvekod lojzak02 19. 6. 2016 08:33

Jestli chceš levný iPhone a dvouletou zárukou, tak si zajdi do mp.cz a výběr nějaký ve vytríně "zánovní", některé jsou úplně nové a pochází z jiných regionů Evropy, některé předváděcí, spousta ještě ve fólii v krabičce, občas rozbalený, rozdíl mezi novým ve fólii a rozbaleným je i 2000,- ceny se mohou měnit, ale před měsícem měli iPhone 6S Plus 128GB dva kusy, jeden nový ve fólii za 25k a rozbalený za 23K.

Ceny mají i na webu jen si zaškrtni kolonku "zánovní".
lojzak02
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 6. 2016 00:55

Tak jsem dal raději na radu dovozců šedivek z okolí, že si mám na prapodivně levné ceny z heureky dát pozor a kupuju ofic CZ distribuci za domluvených 17.700,- bez DPH na TS Bohemia
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 22. 6. 2016 04:46

A některé levné iphony z mp.cz pocházejí přímo z "kapesních" krádeží, spíše loupežných přepadeních v metru....
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 6. 2016 05:58

Jistě to něčím podložíš, takovou informaci..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod banner 22. 6. 2016 08:26

Známy kupoval iPhone 5 z Quiksetu ve stavu B, a dovolím si říci, že všechno ok.
Někdy je těžké se prosadit...
banner
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků