Honor 5C vyplatí se počkat?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod oooooooooo 1. 5. 2016 17:54

ty spehovaci software, ja jsem sitar, mne neodejde ani n kam nechci :-)
A ver ze transparent proxy, vpn hosts atd pouziva na mobiluu tak jedno procento lidi.Osobne jsem velmi haklivej obecne na veci kolem soukromi,duvod proc uzavrenej system ne,otevrenej umoznuje poresit uplne dokonale to kam te uzavrenej nepusti.Jinak jedu na cistym androidovi, jenze tim se obloukem vracim k tomu co jsem psal, pokud tomu nerozumis je blbost kupovat neco co NEJSI schopen zhodnotit ano - ne, nejsi schopen pripadne upravit.Individualni dovoz neznamena ze vlezu na beryko a protoze bych nezvladl koupit naprimo venku tak za tuto neschopnost za telefon za 170 dolaru vysolim 6500.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod Cheetah007 1. 5. 2016 19:38

Jo beru to, ja sítím houby rozumím to přiznávám, tohle jde zcela mimo mě, můj pokus propojit u rodičů loni WinXP a sedmičky skončil po hodině študováním internetu a pokusů totálním fiaskem a přiznal jsem si "na tohle zkrátka nemám" a nějakou aplikaci ve formě průvodce co by me vedl takříkajíc za ručičku, ms co vím nenabízí nebo jsem nenašel.
Po druhým kafi,klení a chytáním se za hlavu jsem řekl"Sorry mami, na tohle prostě nemám" jedu k sobě a přitáhnu externí USB HDD, za dvacet minut jsem zpět a pak to překopíruji raz dva...máma docela nechápala ty a neumíš si poradit? Dyť jsi si stavěl x počítačů z komponentů, oživoval hejckal si je, z toho jeden mě, staráš se nám o ně a tohle nedáš jo? NE prostě NEDAM :D zněla suše má odpověď. :P
Cheetah007
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 2. 5. 2016 01:08

Oficiální představení 5C uvedlo dvě verze, s a bez LTE.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod J3n015 3. 5. 2016 07:32

Mohl by si napsat zdroj? Datum vydání nebylo ještě?
J3n015
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 3. 5. 2016 07:53

Zdroj; HUAWEI, Google. V Číně jde už do prodeje.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 5. 2016 08:49

J3n015: co Lenovo Vibe K5 Plus
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod J3n015 3. 5. 2016 09:24

Cave pěkný mobil, ale bohužel si myslím že cena přesáhne Huawei o litráska možná více.
Ale nebudu předbíhat. třeba se mýlím.
J3n015
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 5. 2016 09:28

Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod J3n015 3. 5. 2016 12:46

A ví někdo kdy přijde oficiální cestou do Čech? Na e-shopech ho mají skladem, ale to bude nějaký šedivý dovoz. Pokud vyjde nastejno jako Honor, tak nejspíš beru Honor, má lepší procík co jsem koukal a je to stabilnější značka ( můj názor) Absence LTE ještě není potvrzena a ikdyby, jsem z vesnice kde LTE nezabloudí a v těch malých městečkách LTE taky není.
Škoda že není K5 Plus na porovnání na mobilmánii.
J3n015
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 3. 5. 2016 13:15

Honor 5C existuje i ve verzi s LTE, takze zadny strach z absence LTE mit nemusis.
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod J3n015 3. 5. 2016 13:42

Na Aliexpressu mají Honor v rozpětí 140-198 dolarů a to lenovo do 140 dolarů. Koukal jsem na to jen kvůli orientační ceně, ale zase v jendom článku byla startovací cena 139 dolarů za Honor, takže pokud přijde do Čech se stejnou cenou jako Lenovo, tak i Lenovo bude muset zůstat v regálech.
To LTE jsem viděl že má, ale chybí 800 a 900 pásma.
J3n015
Junior

Odeslat příspěvekod .Hardy 3. 5. 2016 14:08

800 a 900 nemá čínská verze. EU verze by měla mít všechna pásma (jako např. 5X). Teď jde jen o to, kolik si za tuto "lepší" verzi Honor naúčtuje.
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod Majk 3. 5. 2016 14:43

Tipuju, že honor 5C tu nebude levněji než za 5999, ale to jsem ještě možná optimista. V Číně stoji LTE verze asi 3700, k tomu DPH, přirážka, delší záruka, český specifický trh. Zkrátka pod 6k bych nepočítal.
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Katikakus 3. 5. 2016 15:33

Pockal bych na ofiko cenu.
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod Teckerg 3. 5. 2016 20:53

J3n015 píše:A ví někdo kdy přijde oficiální cestou do Čech? Na e-shopech ho mají skladem, ale to bude nějaký šedivý dovoz. Pokud vyjde nastejno jako Honor, tak nejspíš beru Honor, má lepší procík co jsem koukal a je to stabilnější značka ( můj názor) Absence LTE ještě není potvrzena a ikdyby, jsem z vesnice kde LTE nezabloudí a v těch malých městečkách LTE taky není.
Škoda že není K5 Plus na porovnání na mobilmánii.

No, to si myslím, že není úplně pravda, naopak ve spoustě *****ách, kde není 3G, už LTE je. Vidím to vždycky když jezdím z Prahy domů, přítelkyně jede 80 % cesty na LTE a já se tam zoufale snažim připojit k tomu šílenýmu 2G netu, kterej v podstatě nefunguje.
Teckerg
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka