Telefon pro manzelku do 10000 kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod honcka 20. 4. 2016 08:09

Nick Cave píše:Mj. na OS BB10 končí také aplikace FB a WhatsApp

Na fb pouzivam Face10 a whatsapp nepouzivam, takze o alternative nevim, bohate mi staci bbm, navic imho to nezariznou, akorat prestanou vyvijet nove verze.
Blackberry Passport
Pentax K-r + Pentax 17-70 F4 + Pentax 35 F2.4 + Metz MB50
honcka
Junior

Odeslat příspěvekod tramin 20. 4. 2016 08:17

Mr.Bombastic píše:Spominany OnePlus X (samozrejme z oficialnej stranky, nevidim dovod, preco nakupovat v nejakom ceskom e-shope, ako pisal uzivatel "tramin") , pripadne Xperia Z3+ ... myslim, ze oba su na tom funkcne velmi dobre

Já jsem mu taky český e-shop nenutil.Jen jsem ho uvedl jako alternativu...
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod Between 20. 4. 2016 09:39

honcka píše:
Nick Cave píše:Mj. na OS BB10 končí také aplikace FB a WhatsApp

Na fb pouzivam Face10 a whatsapp nepouzivam, takze o alternative nevim, bohate mi staci bbm, navic imho to nezariznou, akorat prestanou vyvijet nove verze.

No treba nechodi notifikace na novy zpravy na FB, WA konci, android aplikace Vinted prestala fungovat, Pubtran nic moc a tak dal...
Jinak jak tu nekdo vzpominal Tinder, tak jeho nefunkcnost beru jako velkou vyhodu BB :D

Zatim to vypada na nasledujici:

Lenovo Vibe Shot - tam chybi notifikacni dioda, ale jinak super
Sony Z3 Compact - ma mensi displej, ale jak uz tu nekdo psal, muze to byt vyhoda
Honor 7 - za me hodne dobry, uvidime co v realu rekne zena
Oneplus X - tady je blby, ze nevim kam to jit "osahat" a trochu se bojim toho fotaku

Kazdopadne diky vsem, o vikendu to skocime omrknout. Beztak dostanu vynadano, ze sem vybral spatne :D :D
Nokia 3210 -- Nokia 3310 -- Siemens A50 -- Nokia 6210-- Nokia 6310 -- Nokia 6600 -- Nokia N73 -- Nokia 5800 -- HTC Wildfire -- SE Xperia X10 -- Nokia 5800 -- HTC 7 Mozart -- HTC Desire HD -- SE X8 -- SE X10 -- BB 8250 -- LG Optimus 7 -- Samsung Omnia 7
Between
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 4. 2016 10:27

Líbit by se také mohl Samsung Galaxy A5 Silver, Huawei P8, Honor 5X Gold, ale ten už má 5,5'' displej stejně jako zajímavý unikát LG G Flex2
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 20. 4. 2016 10:31

Já jsem u OPX taky riskoval,nebylo kde si ho osahat.Ale po vybalení se dostavil "wow" efekt.Myslím že pro ženskou nic lepšího není.Manželka používá na focení toto : https://play.google.com/store/apps/deta ... Zoom&hl=cs a fotky jsou o hodně lepší.
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod Between 24. 4. 2016 00:05

Tak nakonec jsme si domu prinesli Lenovo Vibe S1. Pomohlo proste osahani a vybrani na miste,takze OPX nemel sanci... :-)
Jinak jedina sance jak si v Alze osahat vetsinu telefonu bez bezpecnostnich "prilepku" je si je koupit,rozbalit a pak pripadne vratit...
Nokia 3210 -- Nokia 3310 -- Siemens A50 -- Nokia 6210-- Nokia 6310 -- Nokia 6600 -- Nokia N73 -- Nokia 5800 -- HTC Wildfire -- SE Xperia X10 -- Nokia 5800 -- HTC 7 Mozart -- HTC Desire HD -- SE X8 -- SE X10 -- BB 8250 -- LG Optimus 7 -- Samsung Omnia 7
Between
Junior

Předchozí stránka