Náhrada za Vodafone Smart Ultra 6 do 6 500 Kč.

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Luky1989 13. 4. 2016 20:49

Dobrý večer,

dnes se mi vrátil z reklamace Vodafone Smart Ultra 6 jako neopravitelný, tudíž mi byly vráceny peníze. Přestože jsem byl s telefonem, s ohledem na cenu (4 977 Kč) nadmíru spokojen, přemýšlím, jestli bych za cenu do 6 500 Kč nenašel lepší telefon.

Rozhodně se chci držet velikosti displeje okolo 5 - 5,5" s FullHD rozlišením, rád bych se naopak vyhnul softwarovým tlačítkům. Co mi vadilo u stávajícího telefonu byla docela slabá podpora aplikací; přestože na telefonu hraji jen minimálně, mnoho z nových herních titulů jsem si zahrát kvůli nepodporování mého telefonu nemohl. Taktéž jsem nebyl úplně nadšený z konstrukce telefonu, která šla v rukou bez větší námahy ohnout, telefon pak tvar i držel....

Co jsem se díval, zaujal mě Honor 5X, na něm mi ale vadí SW tlačítka, taktéž nevím, co Android, jestli se kvůli nadstavbě časem nezasekává. Zaujalo mě LG G3, i když bych asi musel jít do bazarovky. Co myslíte, má smysl pořizovat dražší telefon? Máte případně jiné tipy?

Moc díky za pomoc.
Naposledy upravil Luky1989 dne 13. 4. 2016 22:08, celkově upraveno 1
Luky1989
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 4. 2016 21:02

LG G3 16GB můžeš mít nový z EU distribuce, Max-shop nebo CZC, skvělý smartphone za nízkou cenu
http://mobilni-telefony.heureka.cz/lg-g ... owest-cost
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vormen 14. 4. 2016 09:45

ty SW tlačítka jsem taky nikdy nechtěl, mám teď první telefon s nimi a už bych s HW tlačítky nechtěl. jednak nemusím řešit jejich podsvícení a dobu svitu, ale hlavně nikde nezavazí a nikdy se nestane, že bych omylem nějaký stiskl, což u HW tlačítek nalepených skoro ke krajům se stává pořád. navíc při hraní her v režimu landscape se telefon s HW tlačítky nedá pořádně držet. u SW mi vyhovuje, když se ve hře schovají a pak můžu telefon držet jak chci a nehrozí, že bych hru omylem ukončil. je to věc názoru a zvyku.
vormen
Junior