Telefon do 5", LTE, 3GB RAM, dobrá výdrž. Do 12000 Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Pitrs85 22. 3. 2016 05:45

Lojzak, Honor 7 je celokovový. Se radši běž rýpat výš kam......
Naposledy upravil seterwohipikule dne 22. 3. 2016 16:33, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněny urážky
Pitrs85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lojzak02 22. 3. 2016 09:01

Pitrs85: Celoplastový s imitací hliníku. O pozlacených Apple Watch taky nebudu tvrdit, že jsou ze zlata.

Telefon s unibody hliníkovou nebo ocelovou konstrukcí poznáš tak, že má plastové nebo gumové pouze předěly antén, tj. iPhone 6S a 6, Mate S, HTC One M7/8. Honor 7 je plastový telefon imitující kovovou konstrukci.

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/imag ... sDN3fFxLkA

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/imag ... Qcaiwqd6Mg

-- 22. 3. 2016 10:05 --

Jak HTC M7/8 i Mate S jsou mnohem odolnější než Honor 7, protože narozdíl od Honoru mají unibody kovovou konstrukci. M7 ani Mate S nepoškodíš tolik jako Honor 7, tomu stačí velmi málo a když do něj zasáhneš ostrým předmětem, tak zjistíš, že pod vrstvou falešné imitace hliníku je pouhý plast.
lojzak02
BAN

Odeslat příspěvekod DirtyKing 22. 3. 2016 15:33

Až na detail, že pod tou imitací kovu je skutečný kov. Honor 7 je celokovový telefon!! Pokud si viděl plastový, tak gratuluji, protože si viděl unikát.
DirtyKing
Junior

Odeslat příspěvekod lojzak02 22. 3. 2016 16:00

Sklamu tě, ale není, je to plastový telefon.

Celokovový je iPhone 6S a 6, HTC M7/8, Mate S..., Nexus 6P, Lenovo Phab Plus...

Honor 7 není celokový a nikdy nebude, pod vrstvou plastu na které je nanesena vrstva imitující hliník se neshovává ani žádný kovový rám jako na Xiaomi Mi4, SonyZ2/3/5 nebo iPhone 4S/5S/SE :)
Naposledy upravil seterwohipikule dne 22. 3. 2016 16:04, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvky
lojzak02
BAN

Odeslat příspěvekod riki 22. 3. 2016 16:46

Pokud nevíš o čem mluvíš,tak se neztrapňuj a nestůj si za něčím,co není pravda...je kovový,jen předěly dole a nahoře jsou z plastu kvůli signálu...

"Honor 7 sice spadá do kategorie telefonů, které jsou orientovány především na poměr cena / výkon, oproti většině jiných telefonů z této kategorie však nezapomíná ani na kvalitní materiály a špičkové zpracování. Konstrukce telefonu je totiž z většiny tvořena kovem. Ten je nahrazen plastovými díly pouze na vrchní a spodní části přístroje kvůli lepšímu příjmu signálu. "
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 22. 3. 2016 16:52

Jelikoz mam shodou okolnosti jeden Honor 7 prave na stole, muzu s jistotou potvrdit, ze je kovovy. Lojzak evidentne placa nesmysly, stejne, jako s tim zalagovanym EMUI.
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 22. 3. 2016 18:09

Je mi hanba, že jako technolog-konstruktér z oblasti výroby kovových dílů pro přední renomované výrobce nedokážu rozeznat kov od pokoveného plastu. Ještě, že je tu nějaký Lojzak.
DirtyKing
Junior

Odeslat příspěvekod lojzak02 22. 3. 2016 18:52

Takže jsme se opět dostali k tomu, že Hovnor 7 celokovový není a unibody také ne.
lojzak02
BAN

Odeslat příspěvekod Pitrs85 22. 3. 2016 19:25

lojzak02 to že se ti evidentě Honor 7 nelíbí, neznamená, že ho můžeš bezdůvodně hanit. Telefon je celokovový a unibody, ale to ty podle toho co píšeš, tak to nepoznáš. Možná kdyby sis koupil plastový telefon, budeš tvrdit, že je kovový, prostě jsou mezi námi lidé, co nepoznají kov od plastu. A už vůbec by mě nikdy nenapadlo, jít se někam do obchodu podívat na telefon a záměrně do něj rýpat, toto nechápu. V poměru cena/výkon nemá Honor 7 konkurenci. Možná seš jenom primitiv, kterého baví se s lidmi dohadovat, protože mu to nějakým způsobem dělá dobře......
Pitrs85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tramin 22. 3. 2016 19:44

Nejenom,že do něho rýpal nožem,čímž způsobil Alze evidentně škodu,ale ještě se s tím radostně chlubí.Toho bych fakt rád poznal losobně...
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod mat6 22. 3. 2016 19:45

Takže zaprvé děkuji všem za komentáře a doporučení ;-] , velice si toho vážím.

Včera jsem se byl na telefony podívat na živo. Koho jsem okamžitě vyřadil byla S6, dále jsem zkoušel huawei p8 (není špatný), ale mě vůbec nesedl.

Ovšem co mě zaujalo byl právě Honor 7 a telefony od Sony. Ať už je Honor 7 kovový nebo ne. (nejsem proti kvalitnímu a hezky vypadajícímu plastu) je krásný, ale na první pohled se mě prostředí MIUI moc nelíbilo, ale nevím, Kamarád si na něj neztěžuje. Co mě překvapilo je, že mě ani ta velikost nevadila. Spíš mě přišli Sony z3c a z5c trochu malé.:-D (Ta z3c taky krásnej, z5c už horší). A taky mě zaujaly zmiňované xperie z3+ a z5. Oba dva moc hezké telefony, je mě mrzí trochu větší ty rámečky. (Ano Honor seděl akorát, 3mm navíc už lehce vadily), ale možná bych si zvykl.

Jaký je rozdíl mezi z3+ a z5? Vyplatí se připlatit 3-4 tisíce? Četl jsem, že se z3+ dost zahřívá, a že je to u z5 už v pořádku. Nehraji žádné extra náročné hry, ale něco si občas zahraji + telefon používám fakt hodně a nechtěl bych, aby byl hned přehřátý.

Řekl jsem si, že bych chtěl oneplus X vidět také naživo, ale jelikož se musí objednat a nikde jsem ho nepotkal, vyřazuji ho z výběru.

Naskytl by se ještě nějaký kandidát, kdybych posunul hranici velikosti 5,2". (trop těch 146mm)

Kdybych to teda nakonci shrnul, zatím vybírám mezi Z3+(jestli bude ok to přehřívání, radši bych zapalatil o 3 tisíce míň) a Honor7 - oboje okolo 9 tisíc. Nemáte někdo zkušenosti, jak to vypadá s jasem na sluníčku nebo s co nejmenším jasem? (v noci) Jak je na tom signál a zvuk při hovoru? Kolik v reálu vydrží bateri, pokud telefon používám na web, mail, sms, volání, poslech hudby přes sluchátka a občas nějaká hra?

Díky ;-)
mat6
Junior

Odeslat příspěvekod tramin 23. 3. 2016 09:18

Škoda že jsi vyřadil OPX z výběru,protože to byl jediný telefon,který u mě vyvolal po vybalení z krabice WOW! efekt.Ale chápu,že bys ho raději před koupí chtěl mít v ruce.Jinak si myslím,že se nejvíc dovíš o Honoru tady : http://androidforum.cz/honor-7-t66490.html ,případně i o OPX : http://androidforum.cz/oneplus-x-t69280.html , samozřejmě jsou tam diskuze i o dalších telefonech...
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 3. 2016 09:28

mat6 píše:Naskytl by se ještě nějaký kandidát, kdybych posunul hranici velikosti 5,2". (trop těch 146mm)

Huawei P8
Nick Cave
Pokročilý

Předchozí stránka