Spíš menší, levný a od vodafonu

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Policak 13. 3. 2016 23:26

Tady je potup. Udajne je pametovy chip shodny s dual SIM verzi, ktera ma oficialne 16 GB a jde odemknout.
http://www.modaco.com/news/android/doub ... -47-r1521/
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior

Odeslat příspěvekod cabinho 14. 3. 2016 08:22

Spíš by mě zajímala osobní zkušenost s CZ distribucí... přijde mi to pořád nějaký divný... proč by schovávali 8 gb paměti???
cabinho
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 14. 3. 2016 09:29

protoze je to ciste chyba firmware, jestlis nekdy vytvarel oddily a vis co je filesystem, mountpoint , tabulka oddilu, tak to pochopis
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod roy1 14. 3. 2016 09:54

Není to chyba SW, je to záměr odlišení verze single sim a dual sim, nablbla obchodní politika,
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cabinho 14. 3. 2016 12:55

Právě že se v tom moc neorientuju a jsem jen uživatel... navíc dlouhou dobu wp 7.5/7.8 respektive teď dva roky BlackBerry OS10.
cabinho
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 14. 3. 2016 14:12

mobil se odlisuje uz tim ze je to singl, nebo dual sim..je to chyba a vtipne je ze nebyla opravena z jedinyho duvodu..mimo hardwarove selhani je nejcastejsi pricina ztraty dat manipulace s tabulkou oddilu.Proto se na to vykvakli, nic vic bych s v tom nehledal.Vtipne bylo kdyz prisla ota aktualizace na minulej telefon kterej sem mel ktera s ni taky hybala, prerozdelovala velikost oddilu.Okamzite jsem kontroloval jestli mam data zazalohovany..Pochopitelne to resili stejnym zpusobem jako kdyz s tim hybete v recovery, v partition toolkitu, neboli data mate fuc..
U patlalů z tcl aka alcatel bych se nedivil nicemu
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod roy1 14. 3. 2016 17:25

Nemáš pravdu, menší paměť u single sim je záměr, ne chyba. Ostatně není to po první případ nejen u tcl který to tak má. Je to ale stejně jedno, uvažování marketaku,popřípadě objednavačů je někdy nepochopitelné.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cabinho 14. 3. 2016 17:59

Každopádně díky za informaci... koukal jsem na něj, ale 8gb mě odradilo skoro hned na začátku...
cabinho
Junior

Odeslat příspěvekod michal Žilka 26. 3. 2016 18:31

Jen tak pro info, právě si objednala bílou z3c. Budu muset sáhnout do peněženky trochu hloubejc než jsem chtel... :)
michal Žilka
Junior

Předchozí stránka