Telefon// nejnizsi sar zareni, jaky?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod buck12345 25. 2. 2016 07:37

Otazka velice jednoducha, jaky telefon by jste mi doporucily poridit s co nemensim sar zarenim? Nemusi to byt nutne smartpyhone s internetem and all the fancy features. Uprednostnuji levnejsi telefon, spolehlivy s kvalitni konstrukce a hlavne s co njinizsim cisle sar.

telefon je pro damu, takze damsky ,,strih,,

predem dekuji za tip
buck12345
Junior

Odeslat příspěvekod nicefelow 25. 2. 2016 09:05

ZTE Nubia 5 - SAR 0,19. Samsung Galaxy Note - SAR 0,19. Samsung Galaxy Grand Max-SAR 0,335. Lenovo P70-SAR 0,384.
nicefelow
Junior

Odeslat příspěvekod steelspace 25. 2. 2016 10:25

Uvedená hodnota na zařízení je laboratorní a v reálu záleží na podmínkách, hlavně na síle signálu, kde čím horší, tím vyšší výkon musí telefon použít.
A. číslo je pouze orientační
B. vliv na zdraví člověka nebyl prokázán
steelspace
Junior

Odeslat příspěvekod radon 25. 2. 2016 19:07

V pripade napr. zastinene budovy mobil automaticky prejde na maximalni vykon a antena se rozzhavi do bela. Pro tyto pripady jedine mobil do kabelky a BT 4.0 handsfree do ucha.
radon
Junior

Odeslat příspěvekod buck12345 25. 2. 2016 21:52

Levnejsi alternativa prosim? Nemusi to byt prenosny pocitac, naopak. Nicmene ne phone z druhe ruky,
buck12345
Junior

Odeslat příspěvekod martin.blader 25. 2. 2016 22:02

A co třeba přímo uvést cenový limit? Jinak jasně, dotaz evidentně směřuje spíš na klasické telefony, takže do dvou tisíc se vejde všechno. Myslím, že obecně Nokie 220, 225 či 230 jsou celkem elegantní, k dostání i v různých barvách, takže to by se mohlo líbit.
martin.blader
Junior

Odeslat příspěvekod buck12345 26. 2. 2016 07:32

Cenove do 120e max. pokud je nicmene k dostani ,,obyc,, kvalitni telefon v dnesnim prehlcenem makretu smartphonu bez internetu klidne, a to s nizsim zarenim je to jasna volba. me se ztim nedari sehnat, pomoooc :)
buck12345
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 2. 2016 08:28

Mohu vědět proč hledáš takový telefon? Nějaký rozumný důvod ?
Všechny prodávané telefony splňují předepsanou normu.
Takže to opravdu nechápu, protože jinak bych musel doporučit telefonní budku a na hlavu alobal.
A pak stačila chvilka na google:
HTC One E9+ Dual SIM 0,135W/Kg za 12000,-Kč - když máš tak divný požadavek, tak hold zaplať nebo nevymýšlej hovadiny.
http://mobil.idnes.cz/prehled-zareni-sar-0n3-/mob_tech.aspx?c=A151009_155202_mob_tech_oma

Pokud si myslíš, že záření ohrožuje lidský život, tak musíš platit, protože mrtvole jsou peníze k ničemu.
anonymni

Odeslat příspěvekod Pepan_22 26. 2. 2016 10:01

Nechápu proč se máš potřebu do tazatele/ky navážet. Chce malý SAR, tak poraď.
Vlastní zkušenost: vysmíval jsem se "idiotům" kteří věřili že dráty vysokého napětí způsobují rakovinu a pár let nato, ejhle vědecký prokázána souvislost mezi větším rizikem rakoviny a bydlením poblíž drátu.
Pepan_22
Junior

Odeslat příspěvekod coyd 26. 2. 2016 10:33

Po precteni nadpisu jsem myslel ze se jedna o nejaky "troll post" :) Nicmene pokud je to opravdu mysleno vazne, tak jak je napsano uz vyse staci jakykoli mobil jen si ho nedavat k uchu, takze bud telefonovat na hlasite repro nebo bluetooth sada.
*Slunce v buši*
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 26. 2. 2016 10:33

Přesně tak,někdo něco chce tak mu poraďte ale nedělejte si legraci nikdy nevíte proč to chce..
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 2. 2016 10:35

Hele strejdo, já se mu nevysmívám, jen nechápu ten požadavek.
Chce ochránit zdraví, to je jasné, ale nechce za to platit.
Tak si musí člověk vybrat, buď zdraví nebo peníze.
Požadavek má jen jeden (dva, ještě cena) , takže jsem mu ten telefon s nízkým zářením poradil, ale stojí víc než chce investovat.
Dal jsem mu i odkaz na článek, kde telefony porovnávají, tak jsem mu poradil málo ????????
Mám si snad koupit všechny telefony a doma měřit záření ?
Prostě jeho požadavky nejdou dohromady, proto se ptám co k tomu člověka vede.

Chci Ferrari za cenu Fabie - taky to nejde
anonymni