Výkonná stylovka do +-13k

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod shewcza 12. 2. 2016 13:32

Viděl.
shewcza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kott02 12. 2. 2016 13:40

To je moc :-D S6 edge souhlas zbytek ne. Za mě nejhezčí Apple je 5S.
Kott02
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sekydavid82 12. 2. 2016 13:40

Mě osobně ten Huawei nijak nevadil co do provedení.

Pak je tu ale jedna zásadní věc co tu nepadla. Chceš telefon používat na vše a hodně - předpokládám bude tedy hodně vytížen 8-15h denně?
Nabízí se otázka - ustojí tohle Android?
Ve většině případů u takové zátěže poznáš co sou záseky, prodlevy a td.
K těm podmínkám bych dal - čistý android - nebo počítal s přehráním telefonu. V prvním případě ti to hodně zůží už tak skoro nulový výběr na 0.
Budeš tedy muset někde slevit.

Další věc k tomu iPhonu.
Při té zátěži musíš čerpat dost dat = solidní tarif = solidní zákazník pro operátora. Pak samozřejmně nemáš tarif za běžné podmínky a není problém mít slevu. Já mám na své jedno číslo slevu 30% na vyúčtování a na dotaz jakou mi udělají cenu na 6s Plus 64GB na mě bafli lidových 21000 (běžná cena 27500).
Tak pokud bys jinak iPhone chtel zeptej se u operátora - pokud využíváš služby (data) tak tě třeba potěší.
Sekydavid82
Junior

Odeslat příspěvekod Kott02 12. 2. 2016 14:00

Sekydavid82. Co se týče toho androidu. Je to zhruba jak říkáš aspoň u momentálního lenova s nadstavbou je problém s vytížením paměti. Při spuštění Excelu, pdf, chrome, hudby, a fb telefon vesměs moc nechce reagovat. IPhone ne že nechci ale nekoupím si jej. Ale zase by to byla ideální investice do budoucna. Ip4 mi taky vydržel 3roky a kdybych nerozbil 5ku tak pravděpodobně ji mám taky do teď. Datový limit mám velký jen né přes klasickou nabídku od operátora.
Kott02
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod shewcza 12. 2. 2016 14:12

Já měl ip6 a teď vlastním S6 edge a nepozoruji, že by telefon lagoval nebo měl jiné problémy oproti iphonu. Používám ho též na všechno. Mám tam pracovní Outlock aktualizaci po každých 10 min, to stejne na osobním gmailu, excel, word + schámata na CAD. S telefonem jsem naprosto spokojen a mrzí mě, že jsem ho nekoupil již dříve.
shewcza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 12. 2. 2016 14:29

Musím souhlasit, v dnešní době se opravdu berou jako stylovka pouze Galaxy S6/Iphone 6/S.

Prostě Samsung a Iphone umí prostě oblbnout. Jsem dospělí člověk, myslím si docela inteligent a stejnak kdybych mohl mít úplně stejný telefon, kde by na jednom bylo napsáno Huawei a stál 9000 Kč na druhém Samsung/Iphone a stál 10000 Kč. Tak bych si vzal Samsung/Iphone.
Podle prodejů asi nejsem jediný....

Ještě, pokud chcete pracovní nástroj a stylovku, nad kterou se ÚPLNĚ každý pozastaví, tak se podívejte na BlackBerry Passport Silver Edition Nemá displey 5 ale tam je displey využit jinak, takže prvně něco zjistit, než to automaticky zavrhnete.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Nechic 12. 2. 2016 14:46

Passport Silver je super, vydrží jakoukoli zátěž, má opravdový multitasking, psaní na něm je jedna radost, spustí Android Appky a baterka vydrží snad dvojnásobek co u takové S6. Telefon je to nádherný i v ruce se krásně drží a každý ti ho bude závidět. Foťák má OIS, ostřit ale musíš ručně, což takový problém není.

S6 - S cashbackem asi nejlepší koupě, ale musel bys brát aspoň 64GB, aby ti vydržel nějakou dobu. Baterka nic moc.

Pak je tu levnější alternativa nový Samsung A5 (2016), za 11000 pěkný telefon, má OIS, funguje v některých ohledech i rychleji než S6 (díky rozlišení, tedy i úbytek výkonu), má skvělou baterku a dobře se drží. Není taky nijak velký.

V10 - Nemyslím, že by měl nedostatek výkonu, má rozlišení jako S6 a ta má podobný HW, dokonce míň RAM. Přijde mi bezkonkurenční, ale nevypadá asi tak hodnotně
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kott02 12. 2. 2016 14:54

FatalError.cz. Jj něco na tom určitě je. Je fakt že v dnešní době černých placek udělat pěkný telefon je relativně složité. Samsung si vyhrál a S6edge v modré je opravdu vzor. Dobře se drží a je překvapivě tenký.
Kott02
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 12. 2. 2016 14:59

re: Kott02
asis mi nerozumnel tu funkci jde DODAT spouste telefonu, ja ji mam taky, nicmene misto knock po displayi jsem si dodal ze telefon reaguje na zdvizeni, takze ani tukat na display pro vzbuzeni neni treba, ty sis dal jako podminku vec co i kdyz telefon ji neumi v zaklade, pri trose snahy ji jde dodat i tomu kde to nevidis v popisu, zbytecne si zuzujes vyber..OTG atd tam je to jasny, ale veci typu knock jako podminka vyberu ? :-)
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kott02 12. 2. 2016 15:05

Připouštím je to blbost. :-D ale stejně to moc nezměnilo.
Kott02
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin.blader 12. 2. 2016 15:07

Passport mě napadl také, je zde ovšem problém minimálně na ty filmy - bude to jen úzký proužek. A jak by na tom běhaly nějaké hry, si taky nejsem úplně jist. Občas by jistě člověk narazil. Jednak některé hry neskousnou ten čtvercový display (ano, jde přepnout na nastavení s pruhy, ale zase jsme u toho, že to bude malé) a jednak ty androidí aplikace na tom obecně neběhají tak hezky.
BB je zkrátka spíš pro ty, co mají mobil jako jednoúčelové (a to lepší) komunikační zařízení a na ty "kraviny" kolem používají spíš tablet.
Naposledy upravil martin.blader dne 12. 2. 2016 15:15, celkově upraveno 1
martin.blader
Junior

Odeslat příspěvekod Kott02 12. 2. 2016 15:12

Nechic. Bohužel nepreferuji amoled jako hlavní displej. A hlavně telefon musí být multi proto min 5,5. Osobně sem LG v ruce neměl tak nedokážu porovnat jak je na tom adreno 418 vs MALI T760MP6 ve zmíněném samsungu vs T880MP4 MATE 8 po stránce 3D výkonu.

-- 12. 2. 2016 15:15 --

Passport je neskutečná stylovka bohužel neodpovídá požadavkům.
Kott02
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Picos 13. 2. 2016 22:30

Alebo Xperia Z5 Premium silver.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 13. 2. 2016 23:12

Iphone 5s
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 2. 2016 23:21

Ten nevyhovuje požadavkům :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků