Xiaomi Miband 1S info pred kúpou

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Xwert Is 30. 1. 2016 10:33

Xiaomi MiBand 1S
Chcel by som sa opýtať niekoho čo už má tento náramok pár vecí ktoré mi nie sú jasné ani z recenzií:

- Synchronizácia medzi náramkom a telefónom musí byť permanentná alebo stačí to urobiť po športovej aktivite? (Príklad idem behať mobil nechám v aute beriem len náramok po 4km behu sa vrátim k autu prídem domov hodím sprchu a v kľude si pozriem v aplikácii svoj výkon. Alebo musím mať mobil neustále pri sebe aby sa výsledok objavil v aplikácii ? )

- Vodeodolnosť ako je to s vode odolnosťou ak by som chcel napr. plávať ? zvládne to tento náramok aj v bazéne alebo je vode odolný len na namočenie resp umývanie rúk atď?...

- Bude aplikácia fungovať na akomkoľvek zariadení s Androidom? (konkrétne mám telefón OnePlus X správne fungovanie si predstavujem že nebude problém používať všetky funkcie ktoré app ponúka a tiež by ma zaujímalo či je lokalizovaná aspoň do CZ alebo SK jazyka)

- Ako dobre drží náramok na ruke ? pretože vyhotovenie mi nepripadá že by mal náramok pevné uchytenie skorej mi to príde ako keby to tam držalo len tak.

Ďakujem za prípadné odpovede.
Xwert Is
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod johnface1987 30. 1. 2016 11:25

Plný internet je odpovědí a recenzí...

- Synchronizácia - stačí spojit dle potřeby po aktivitě

- Vodeodolnosť - spíše mytí. Sprchu bych neriskopal, plavání vůbec. IP67

- Bude aplikácia fungovať na akomkoľvek zariadení s Androidom - minimálně Bluetooth 4.0 a Android 4.4, lokalizaci někdo vyvíjí, ale není tam moc co překládat

- Ako dobre drží náramok na ruke ? drží dobře, pokud se asi často nevytahuje z pouzdra, náramek příjemný na ruce dobře drží
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod alda.v 30. 1. 2016 14:42

a opet nekdo komu se nechce hledat a necha si to naservirovat i s podnosem :-(
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xwert Is 30. 1. 2016 15:29

Jo a preto som napísal tento príspevok.
Ja nehľadám recenzie ale konkrétne užívateľské skúsenosti.

EDIT: Zaujímalo by ma ešte ako drží na ruke v prípade kurtových športov (tenis, Bedminton, skvoš ) kde je prudký pohyb ruky. nebude s tým problém ?
Xwert Is
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod .Hardy 4. 2. 2016 12:30

K voděodolnosti - krátkodobé plavání (ne potápění) i sprcha by vadit neměla. I zkušenosti ostatních to potvrzují.

Je jedno, jestli hraješ fotbal, tenis nebo squash... origo miband drží dobře.
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 4. 2. 2016 12:46

Xwert Is píše:Jo a preto som napísal tento príspevok.
Ja nehľadám recenzie ale konkrétne užívateľské skúsenosti.

Najdeš je na xiaomi foru,na XDA a dalšich servrech ale můžeš si je zopaknout klidně na mobilmanii.. :-)
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků