Klasický "tlačítkový", s nejlepším fotoaparátem

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sinesstro 8. 12. 2015 20:42

Zdravím sháním pro tchýni k vánocám nejlepší telefon k focení,
podmínkou však je aby se jednalo o klasický tlačítkový telefon, případně výsuvný nebo véčko.

Po lehkém vyfiltrování na heuurece mě vyšla jako nejlepší možnost Nokia N86 (8Mpix, optika Carl Zeiss), také mě nějak přesvědčilo to že v době těchto mobilů fotografování vládly SE s CyberShot a potom právě Nokie. Máte někdo lepší nápad?
Sinesstro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 12. 2015 20:53

Tyto telefony se už několik let nevyrábí. Tlačítkové telefony v současnosti prodávané na českém trhu jsou jen levné modely s mizernými foťáky.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Reku 8. 12. 2015 21:10

Nejlepší z nyní vyráběných bude Samsung S5611.
Nebo koupit starou "nově okrytovanou" Nokii na aukru. přidávají to tam jako nové, ale lžou.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zumzumzum 8. 12. 2015 21:27

A co treba Sony Ericsson W995 to je dobry stroj :) :3
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 8. 12. 2015 21:28

Ja jsem loni koupil Sony Ericsson j20i a fotky zadny zazrak.
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod Letadlo 8. 12. 2015 21:33

Reku: Při koupi "nově okrytovaného" telefonu na Aukro je nutné být maximálně obezřetný. Mnohdy jediné, co prodejci udělají, je, že zadají objednávku na Aliexpressu z Číny. Takže to nejenom trvá věky, ale ještě příjde oznámení České pošty o zahájení celního řízení.

Sinesstro: Zcela upřímně bohužel, to nebude možné.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.blader 8. 12. 2015 21:46

Nejlepší z tlačítkových je Samsung S5611, ale jak už tu padlo, i tak je to levný základní telefon a žádná sláva.
Kompromisem by byl některý z modelů Blackberry, které dělá chytré telefony s QWERTY klávesnicí. Konkrétní model by pak závisel na rozpočtu a dalších požadavcích. Na poměry smartphonů fotí jen průměrně, ale pořád to bude mnohem lepší ten samsung.
martin.blader
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 9. 12. 2015 05:49

Letadlo - mám samozřejmě na mysli ty, kteří je mají skladem v ČR .... Je jich málo, ale jsou.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nechic 9. 12. 2015 07:05

Na heurece ještě jde sehnat Sony Ericsson Elm. Výborný telefon, výborný foťák. Lepší nesezenes
Nechic
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků