Dualsim misto iphone

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 11. 2015 11:02

Bez obav, tlačítka na displeji jsou u Androidu velmi dobře ovladatelná a nikde nepřekáží
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 11. 2015 11:22

trochu nechapes ze to na vice zpusobu znamrna ze treba s zapnutym kolacem ovladam luxusne jednou rukou 5.5 palce velkej telefon,o tom to je.Nikdo te nenuti tech milion zpusobu poizivat ale mas moznost si to usit na telo takovym zpusobem ze s puvodnim ovladanim nema nic spolrcnyho.Ja solidne trpim kdyz mam v ruce jabko z hlediska ergonomie a bleskoveho pristupu k cemukoliv,stejne tak ovsem i cizi telefon s androidem,u nej ale vim ze to jde kdyby byl muj prekopat.U jabka ber,neber,zcela odlisne filozofie systemu.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod domcek 21. 11. 2015 11:47

Xperia Z3 Dual by mohla mít tebou požadovanou svižnost, jednoduchost a odpovídající velikost.

Jinak co se týče tlačítek, ve hrách se schovají a vysunou se "potažením" zespodu obrazovky. Nic složitého

Levnější volba by mohla být třeba Lenovo Vibe Shot
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior

Odeslat příspěvekod nevericitomas 28. 11. 2015 02:23

Lenovo Vibe Shot asi nema zadny zasadni problem a asi bych nakonec vybral ten, kdybych nenarazil na toto:
http://www.idealo.de/preisvergleich/Off ... onics.html
Dualni Lg G4 za 11.000. Sice je to nejaky dovoz z HongKongu, ale dle hodnoceni na ebay se to zda byt ok i s rocni zarukou.
nevericitomas
Junior

Odeslat příspěvekod npor 28. 11. 2015 11:46

V každém případě se připrav, že budeš trošku trpět. Já osobně měl iPhone od 3G po 5S, mezi tím na velmi krátkou dobu na zkoušku Samsungy na Badě a Androidu.Nákup obou Samsungů považuji za špatné rozhodnutí. Z důvodu potřeby DS jsem momentálně u Lumie 640 DS s LTE, kterou navíc musíš koupit v zahraničí. Naštěstí to málo aplikací co používám je i na WP funkční až na app Kindle, která ti povolí odeslat do zařízení jen knihy zakoupené přes Amazon.
S lenovem Vibe shot laškuji i já, ale trochu mi tam vadí foťák. Pak už jedině připadá do úvahy Huawei P8 Dual SIM
npor
Junior

Odeslat příspěvekod nevericitomas 29. 11. 2015 00:16

Lenovo Vibe sice nema nejlepsi fotak, ale hruza to asi nebude. Co se mi u toho telefonu libi je, ze ma podporu pro 2 SIM + SD kartu najednou, podporuje aspon zakladni ceske LTE na obou SIM, dobre vypada, nestoji moc a neni v nicem vylozene slaby.

Huawei P8 Dual Sim ma pravdepodobne hybridni slot pro SD kartu a druhou sim, nejde tedy mit najednou obe SIM karty a k tomu SD kartu, navic je hodne drahy a vubec nepodporuje 800mhz LTE.
nevericitomas
Junior

Předchozí stránka