Dualsim misto iphone

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod nevericitomas 20. 11. 2015 15:38

Mam stary Iphone 4 a mam ho rad. Ten Iphone by mi i dal vyhovoval, ale potrebuju mit druhou sim a 2 telefony tahat nechci. Nemusim mit to nejlepsi, ale zaroven nemam duvod zbytecne setrit. Kdyby byl iphone s dualsim koupil bych ho, ale takovy neni.
Microsoft nechci protoze aplikace.
Na iphonu se mi libi par veci, ktere jsou ve svete Androidu vzacnosti - treba mam rad, kdyz se vyrobce stara o SW a opravuje chyby, vydava aktualizace, nedava do telefonu zbytecne aplikace. Na telefonech s androidem me hodne stvou ty dotykova tlacitka, ktera dost casto omylem zmacknu a treba to ukonci aplikaci, kterou vubec ukoncit nechci. Ty tlacitka maji vsechny androidy hadam, nebo ne? Mam rad jednoduchost, spolehlivost a sviznost iphonu.
Co jsem se dival, tak dualsim telefony jsou hlavne cinske znacky Huawei, Lenovo, Asus a podobne, kde predpokladam bude podpora vyrobce jeste horsi nez u Korejskych znacek Lg nebo Samsung.
Co si mam proboha koupit za dualsim telefon?
nevericitomas
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 11. 2015 15:43

Max velikost displeje? Ta dotyková tlačítka myslíš pod displejem nebo na displeji?
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nevericitomas 20. 11. 2015 16:06

Nevadi mi velke telefony, ale vic nez 5.5 palce uz bych asi nedal. Myslim ty pod displejem. Ty trvale na displeji nechci ani nahodou.
nevericitomas
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 11. 2015 16:14

Perfektní volbou je Asus Zenfone2 (ZE551ML) s 4GB RAM, 32GB inter. paměť. Tlačítka má pod displejem, ale nepodsvícená. Někde se na něj podívej, třeba v Euronicsu jej mají k vyzkoušení.
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nevericitomas 20. 11. 2015 16:37

Na ten jsem koukal, zatim teda jen na papire, ale dost se prave bojim tech dotykovych tlacitek, ze treba budu hrat hru a budu se toho omylem dotykat a ukoncovat tak hru. Nedela to problemy? Euronics je kousek od nas, zajdu se tam podivat.
nevericitomas
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 11. 2015 16:42

Mám u svého Hero2 tlačítka také pod displejem a při hrách mi to nijak nevadí.. Kdyby pro mne nebyl minimem 6'' displej, Asus Zenfone2 by byl jasná volba :-)
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Georf 20. 11. 2015 17:21

Nicku, co doporučuješ s, nebo na 6 palců?
Georf
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 11. 2015 17:43

Huawei Mate7 jasná volba
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nevericitomas 20. 11. 2015 23:45

Hmm, tak jsem si vyzkousel v obchode vsechny mozne Androidy a jsem uplne rozhozeny z tech paskvilu, co jsem videl ohledne tlacitek pod displejem nebo na displeji. Prijde mi, ze google si uvedomil, ze spravne reseni je tak, jak to ma apple, tedy nechat na aplikaci, at si rozhodne, kdy jsou tlacitka potreba a vykreslit je pak na obrazovce, ale boji se to udelat tak jako apple a tak se vymysli jina reseni, ktera nefunguji dobre. Proste si myslim, ze mit na obrazovce nebo pod ni porad aktivni tlacitka, ktera zpusobi, ze aplikace se ukonci lehkym dotykem je neco, co fakt nechci. Asi to skonci tak, ze koupim dalsi starsi iphone a budu tahat dva telefony, nez neco, co neni domyslene.
nevericitomas
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 11. 2015 00:31

co beres,chci taky a to jsem mel v ruce a pouzival vic modelu nezs ty pouze videl :-)
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 11. 2015 08:05

nevericitomas píše:Proste si myslim, ze mit na obrazovce nebo pod ni porad aktivni tlacitka, ktera zpusobi, ze aplikace se ukonci lehkym dotykem je neco, co fakt nechci.

Ovládací tlačítka na displeji u androidu se vždy ve hrách a aplikacích schovají, takže vůbec nepřekáží a jdou snadno vyvolat zpět. Navíc LG a některé další značky mají možnost u tlačítek na displeji uspořádat jejich pořadí
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nevericitomas 21. 11. 2015 09:21

Aha, to jsem nevedel, ale jak se daji vyvolat? Neni to zase zbytecne komplikovane?
nevericitomas
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 11. 2015 09:23

Jednoduché, vyvoláš klepnutím, potažením..
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 11. 2015 09:56

Hodně modelu ma navic i hardwarove tlačitka i softwarove s možnosti vyběru - usnadnění - keypad type a vyběr mezi entity keypad a virtual keypad,takže bud znefunkčnim hardwarove nebo virtualní,zrovna takovej model mam.No a to zdaleka nejsme u konce kolač,mapování atd atd...Umět jine systemy z poloviny to co android okolo klavesnice,tlačitek atd že si to ušiju na miru tak bych o nich až se nauči ještě ten zbytek co potřebuji - cca 90 procent začal i uvažovat jako o realne dospěle alternativě.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod nevericitomas 21. 11. 2015 10:57

No stejne mi to zni zbytecne slozite. iOS to ma od zacatku porad stejne, jednoduche a srozumitelne pro vsechny a nehrozi nejake nechtene stisknuti. Je hezke, ze na Andoridu si to muzu delat miliony zpusoby, ale pokud ani jeden z nich neni tak dobry jako ovladani iOS, tak mi to nezni jako dospele ovladani. Jeste zkusim vic prozkoumat ty SW tlacitka a uvidim, jestli je to pouzitelne.
nevericitomas
Junior

Další stránka