co koupit po Samsung S4 mini?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod pája001 24. 8. 2015 08:46

Po ročním používání Samsung S4 mini mi po neúspěšné záruční opravě vrátili peníze (mobil se přehříval a rychle vybíjel). Před rokem stál kolem 7000, teď je tak o dva níž. Zbyl mi po něm otevírací kryt s aktivním sklem a paměťová karta Samsung. Uvažuji, zda si pořídit tentýž telefon (několik známých jej má a jsou spokojeni, taky jsem byla), či zda pokles ceny využít k nákupu lepšího stroje. Moc se v tom nevyznám, budu vděčná za náměty.
pája001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 8. 2015 08:54

Jaký je teď finanční limit? Viděl bych to na Xperii Z1C
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod domcek 24. 8. 2015 19:39

Honor 6 by také mohl být slušný. Trochu dražší a větší, ale stále má poměrně TOP parametry.
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 24. 8. 2015 20:08

Paměťová karta se dá využít i jiných telefonech. Záleží na tom, co se od telefonu očekává. Tak kompaktní chytrý telefon jako S4 mini člověk už dnes asi nesežene. Zajímavá je výše zmíněná xperia Z1 Compact. Je o něco větší, ale je vybavenější a výkonější...a o něco větší displej podle mého nakonec spíš k dobru.

EDIT: Beru zpět a děkuji za upozornění - spletl jsem si Z1C se Z3C. Rozměrově na tom jsou s S4mini podobně. Pokud nevadí tlačítka na displeji a nějaký ten příplatek, šel bych do něj místo samsungu
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod pája001 26. 8. 2015 08:45

Ještě jsem našla Samsung S4 mini VE, možná jakousi novější verzi téhož, jen nevím, čím se vlastně liší.
pája001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 8. 2015 08:53

S4 mini VE má 4jádrový procesor
Nick Cave
VIP uživatel