mobil 7000-8000kč, 5" disp., tělo kov, GPS-rychlost

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod kobukson 8. 8. 2015 15:23

Ahoj, řeším pořízení mob. tel. cena do 8000kč. Kladu důraz na GPS-rychlost fixace a stabilita, čitelný display i na slunci - 4.7 až 5.5" a chtěl bych kovové tělo,.
Ram 2GB. Poslední léta jsem používal Samsung SII resp. SIII NEO. Mobil docela dobrý, ale měl jsem problémy s rychlostí fixu GPS a stabilitou. Proto bych se chtěl této značcce raději vyhnout.
Dále bych preferoval i dobrý příjem signálu.
Dáte mi nějaký tip? a vysvětlíte proč zrovna ten?
díky za radu.

/nebál bych se ani Wïndows..../
kobukson
Junior

Odeslat příspěvekod Stein 8. 8. 2015 15:40

Lumia 830 nebo ještě lépe L930. Fix GPS je bezprodlevový a stabilita snad 100%ní. Tvé další požadavky splňuje, má špičkový foťák a jistý přechod na další verzi OS.
O modelech s Androidem jistě napíší ostatní, tam je také z čeho vybírat.
Stein
Junior

Odeslat příspěvekod kotrcka 8. 8. 2015 16:03

830 nesplna parameter 2 GG RAM, 930 nesplna cenu.
kotrcka
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 8. 2015 16:06

Huawei G7, materiál kov, výborný příjem signálu díky dvěma integrovaným anténám, velmi dobrá výdrž baterie
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kobukson 8. 8. 2015 16:11

Na tu nokii 830 jsem se chtěl také zeptat, jestli 1GB RAM není málo a jestli i procesor nemá zastaralý. Také ta váha..je docela těžká. Ale jinak věřím, co se týče GPS, tak je to držák.

Jak je na tom s GPS ten Huawei G7? opravdu je to pro mě velmi duležitý prvek nového telefonu..
kobukson
Junior

Odeslat příspěvekod kotrcka 8. 8. 2015 16:20

2 GB su proste 2 GB bez ohladu na system a wepeckari sa mozu aj na hlavu postavit, je to tak. aplikacie maju +- zhodnu spotrebu prostriedkov bez ohladu na hostitelsky system, takze 1 GB RAM za take peniaze nie je akceptovatelny.
kotrcka
Junior

Odeslat příspěvekod BullitStar 8. 8. 2015 16:36

Bral bych honor 6, je to unibody, vnitrek je slitina, 3gb ram, 5", rychly fotoaparat a odladeny system. Provereno mnou a spoustou znamych. Doporucuji, momentalni cena 8 tisic. Jinak fix rychly a citelnost nadprumerna. Baterie 3100 mah
BullitStar
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 8. 8. 2015 16:39

Pokud je prioritou GPS, tak bych doporučil Huawei P8 lite. Jinak trvat na 2 giga paměti u WP mi připadá zbytečné.
Nery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 8. 2015 17:02

P8 Lite je plasťák. Nemyslím, že má lepší GPS než G7
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martin.blader 8. 8. 2015 17:50

kotrcka píše:... je to tak. aplikacie maju +- zhodnu spotrebu prostriedkov bez ohladu na hostitelsky system ...

Pochopitelně záleží na tom, jak je aplikace napsaná. Standardem u android aplikací je Java, která zkrátka je žravější.
martin.blader
Junior

Odeslat příspěvekod domcek 8. 8. 2015 18:16

Honor 6 je podle mě ideální. Má uvnitř kovový rám, vnějšek je plast/sklo.

Jinak je velmi rychlý, kvalitní GPS, skvělý displej.
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior

Odeslat příspěvekod kobukson 8. 8. 2015 18:55

Ten Honor 6 je opravdu zajímavý. škoda jen, že nemá kovový rámeček..ale to už by člověk chtěl asi opravdu moc.
A že nikdo nezmínil něco od Sony nebo LG...třeba LG 2?
kobukson
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 8. 2015 19:09

kobukson píše:a chtěl bych kovové tělo,.

LG G2 není kovový.. :-)
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomikm 8. 8. 2015 19:18

P7
tomikm
Junior

Odeslat příspěvekod BullitStar 8. 8. 2015 19:21

K Honoru 6 muzes objednat spoustu hlinikovych krytu nebo bumperu treba na aliexpresu, ja mam tento, a je super http://m.aliexpress.com/item/32245675787.html
BullitStar
Junior

Další stránka