Jaký mobil pro školáka s androidem do velikosti 4,3"

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod roy1 26. 6. 2015 09:55

Právě, že ne, ten mobil bude především na hraní, pár her a končí a bude prudit.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 6. 2015 10:03

Potom nezbývá, než vzít něco s větší inter. pamětí, ale 4,3'' to nebude, min. 4,5''
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod NiceOne 26. 6. 2015 11:46

Samsung S3 mini, S4 mini. Obzvlast kdyz ho chce.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 26. 6. 2015 13:26

S3 mini se nedá používat, seká se už při vybalení z krabice po té, co proběhnou aktualizace.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod marpie 30. 6. 2015 21:50

Dnes jsem se synem obešel nějaké obchody ať si osahá telefony a zváží jakou tedy velikost zvládne. Z Vodafone Prime 6, LG L90, LG L65, LG spirit, LG Leon, LG G3s, Asus Zenfone 5, Samsung S3 Neo se mu asi nejvíce zamlouval LG L90. Na Vodafone Prime 6 který bych asi volil já mi nejdřív řekl že je moc velký, ale nakonec řekl že to může být i on. No jinak ještě před tím než jsme vyrazili vyslovil i přání Sony Xperia Z1 nebo Z3 obojí Compact popř. Huawei P7, ale to cenově ani náhodou. Samsungy S3 mini a S4 mini jsem mu už rozmluvil tak na ně se ani nedíval. Na LG Spirit nejdřív řekl že by mu vadilo tlačítko vzadu nakonec řekl že i to by zvládl a řekl bych že na konci už byl ve stavu - hlavně ať něco koupím, klidně cokoliv co bude lepší než co má. Takže osobně to vidím asi na LG L90 a trochu hlodá červík na Vodafone Prime 6.
marpie
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 6. 2015 21:58

LG L90 bude dobrá volba, ale LTE u Vodafone Smart Prime6 se může také někdy hodit
Nick Cave
Pokročilý

Předchozí stránka