LG L90 nebo Acer liquid jade?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod jan.ny 15. 6. 2015 08:24

Ahoj, chcu poradis s vyberem. Klekl mi Samsung Galaxy Ace 5830i :-[ Takze nejsem nijak narocny uzivatel telefonu a ted teda vybiram novy. Nepotrebuju zadnou velkou "kravu", uvedomila jsem si, ze kladu duraz na fotak a cenu do 4tis. Z diskuzi zde jsem vycetla, ze LG G2 mini a LG L90 by me pozadavky splnily, nicemene uz to jsou starsi mobily a v prodejne, kde jsem chtela koupit (blizko, spolehlivost kvuli reklamacim) uz mi jej nesezenou. Misto toho mi doporucili Acer Liquid Jade. Jenze jak tak zbezne koukam, je to uz 5" a to se obavam ze po samsungu 3,5" bude pro me velky sok... Byla jsem zvykla nosit mobil v kapse.
Takze chcu poradit, koupit jedno z tech LG na nejakem internet. obchode a modlit se at nemusim reklamovat a vse posilat postou, nebo jit do toho (pro me velkeho) Aceru? Jak jsem koukala ten Acer uz je hodne vybaveny - 2GB Ram 16GB pameti, 13mpix fotak... Ale uz nemam silu (cas, uz jsem nad tim stravila 2 dny a s malym ditkem, co vyzaduje pozornost je to nadlidsky ukol) hledat jeho spolehlivost, kvalitu fotaku apod. Díky
jan.ny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 15. 6. 2015 09:24

Tak to kup jinde, kde to mají, nebo zkus jestli umí sehnat Alcatel OT idol mini2S, popřípadě LG spirit, nebo LG leon. Ten Acer jade je velký a nemá moc dobré recenze.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 6. 2015 10:01

LG G2 mini z Max-shopu za 4170 kč
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jan.ny 15. 6. 2015 10:06

LG Leon ma bracha, neni spatny, ale ten ma myslim jen 5mpix? LTE vylozene nepotrebuju. Ale ten Alcatel vypada docela dobre. Je dokonce mensi. Fotak ma teda "srovnatelne dobry" jako ty uvedene LG? Jde o to, ze s prckem s sebou taham fakt jen mobil a na rychle momentky vetsinou fotak klasicky nevezmu :hm A nebude problem ta "nevyndavaci" baterie? Vim, ze tohle mi nekdo radil, ze by chtel mobil, kde radeji vyndat (a vymenit) lze...

Nick Cave píše:LG G2 mini z Max-shopu za 4170 kč

Dík, prave eshopy nemam moc "rada" kvuli pripadnym reklamacim, ale tenhle vypada, ze ma dobre recenze...?
jan.ny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 15. 6. 2015 12:20

Ten spirit má 8 Mpx a je lepší než leon. Mimo jiné je lehce prohlý, ideální imidžovka.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 6. 2015 12:25

LG G2 mini má zřejmě nejlepší foťák v ceně do 5k, má delší výdrž baterie a LTE, navíc dostal Android5. Max-shop je ověřený eshop s EU distribucí
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jan.ny 15. 6. 2015 21:12

Díky, jdu objednat, uz mi z toho jde hlava kolem a teda 3 dny na Nokii 3510i jsou fakt vtipne :-!
Naposledy upravil Fíla dne 16. 6. 2015 00:09, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
jan.ny
Kolemjdoucí