Starší vlajková loď s cenovkou kolem 8-9 tis/alternativy

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 6. 2015 22:03

Xiaomi Mi4 za 8-10k je bez našich frekvencí LTE celkem k ničemu..
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lubosxl 13. 6. 2015 22:28

my tady jedeme na 2g internetu vodafone 2015. tahle zprava byla za 45,80kc. prekrocil jste fup o 50mb. dalsi balicky budou za 300kc. whats wrong with you lte gays?! myslis, ze budu tem zlodejum platit za LTE. v cine davno pochopili, ze cesky lte je ztrata casu a penez.
lubosxl
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 14. 6. 2015 00:53

lubosxl píše:spravnej geekovskej nazor je, ze LG je pro mutanty.

???
Ty jsi asi taky dobry "geek" :-(
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Motorolka 14. 6. 2015 08:16

Za mě jako uživatele LG G2 můžu tento mobil jen doporučit. Výdrž dobrá, velký displej a do ruky se ještě dá vzít. A tlačítko hlasitosti na zadní straně mobilu nemá chybu (kéž by to měly všechny mobily!, při hovoru nahmátneš tlačítko na zadní straně vždy okamžitě ). A probouzení mobilu poklepáním? :-) - silná návykovka! (ale tlačítko na zadní straně taky používám ;-) )
Motorolka
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 6. 2015 09:28

lubosxl: co napíšeš, to je perla. Jsi k smíchu.

Tlačítka vzadu jsou silně návyková. Probuzení poklepáním je taky dobré, s datlem to, ubohý lubosixl, nemá nic společného.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod xmen201 14. 6. 2015 09:39

Lubosxl - kdyz si nejsi schopny vyjednat sam pro sebe lepsi tarif,tak si nam tady o tom neblij do diskuze ktera se toho vubec netyka.To ze jsi neschopny tady nikoho nezajima.Ja mam neomezene volani do vsech siti s 1GB netem za 280Kc s DPH:).LG G2 je pecka za super penize...
xmen201
Junior

Odeslat příspěvekod VaclavKlaus 14. 6. 2015 09:53

LG G2 32gb je dobrá volba

LG G3 16GB určitě nekupuj, protože má malou ram, jedině verzi 32gb s 3GB Ram, LG neumí tak dobře optimalizovat správu ram. U SONY a ostatních jspu 2GB dostačující hodnota.

Za sebe doporučuji SONY Z1,Z2 nebo Z ULTRA, je jen na tobě který preferuješ podle ceny.
Xiaomi Mi3 64GB je výborná volba, nebo Meizu MX4.
VaclavKlaus
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod JakoMeloun 14. 6. 2015 10:43

Z1 Ultra je trochu mimo požadavky a už je to sakra velký pádlo :-D. Když už sony, tak z1 nebo z2
JakoMeloun
Junior

Odeslat příspěvekod hobgoblin 15. 6. 2015 14:22

Děkuji všem za rady. Nakonec se rozhoduji mezi LG G2 a LG G3 32 GB. To chybějící LTE u čínských telefonů je vyřadilo ze hry. Bylo mi tedy doporučeno pokud chci G3, tak verzi 32 GB se 3 GB RAM - jenže cenovka už je trochu vyšší. Opravdu je znát "jen" 2 GB u verze 16 GB? U LG G2 bych chtěl verzi 32 GB v bílé barvě, jenže ji většina shopů už nemá skladem (a nevím zda ještě mít budou). Verze 16 GB nevím zda bude dostatečná (hlavně pro MP3 a fotky), ale zase G2 podporuje OTG...
hobgoblin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 6. 2015 14:30

White LG G2 32GB má Mironet nebo Smarty.cz skladem. U LG G3 2GB RAM dostačuje, G2 je na tom lépe s výdrží baterie, ale zase u G3 je vyměnitelná, takže se dá vzít náhradní na cesty
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod eltuto 16. 6. 2015 08:25

Ahoj,

poptám se rovnou tady, když hledám něco podobného. Jelikož jsem si rozibl G2 mini, poohlížím se po něčem "novém". Nejdříve jsem chtěl jít do G3s, ale po pročtení diskuzí jsem si to romyslel a asi padne volba na G2. Rozdíl mezi 32gb a 16gb verzí je jenom ve velikosti úložiště nebo se liší i jinak hardwarově?

Díky
LG G2
eltuto
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 6. 2015 11:49

Rozdíl u G2 je jenom v paměti 16-32 GB
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Multi2000 21. 6. 2015 09:22

Mimo jiné nyní v electroworldu poslední kousky G2 s 32 GB v černé a bílé za 6999 (cz distribuce).
Multi2000
Junior

Odeslat příspěvekod lukasroubik 21. 6. 2015 11:23

Perfektní, moc děkuju! Google mi tohle nenašel, nechápu proč :)

Rezervováno, po obědě si udělám na otočku výlet pro poslední kus černé do Mladé Boleslavy z Prahy :)
lukasroubik
Junior

Odeslat příspěvekod hobgoblin 23. 6. 2015 13:34

Děkuji všem za rady a postřehy. Nakonec jsem zvolil LG G2. Je fajn, že přestože má 5,2" LCD, tak to stále není nějaké velké pádlo. Aktualizoval jsem na Android 5.02 a zatím jsem spokojený. Uvidí se po delším používání. Netuší někdo, zda LG počítá s G2 při upgradu na Android M?
hobgoblin
Kolemjdoucí

Předchozí stránka