LG G2, Galaxy S4, Meizu MX4

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod prodarny 23. 1. 2015 21:04

Zdravím, docela se rozmýšlím mezi těmito telefony.
Na G2 se mi libí vzhled, docela foťák a i super výkon, a hlavně i cena.
S4 je taková hra na jistotu, zvládá vše co potřebuji dobře.
A Meizu. Výkon nevyužiju, líbí se mi že to má foťák ze Z3 od Sony, ale v praxi, podle fotek to nevypadá tak úžasně zas. Ale jsou všude na něj strašně skvělé recenze, ale majitelů je stále málo. A trochu mne odrazuje velikost. Ale asi bych to přežil. A že to nepodporuje u nás LTE, mi nějak nevadí.
Byl bych rád kdyby jste mi trochu pomohli s výběrem, nebo klidně poradili jiný telefon. Moje požadavky jsou Foťák, Adroid, Výdrž a slušný výkon. Dá se říct, že zatím vybírám jen podle foťáku.
Díky :)
prodarny
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 23. 1. 2015 21:47

Max cena? CZ-EU distribuce? Prioritou je fotoaparát? Min/Max velikost displeje?
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod prodarny 23. 1. 2015 22:11

Cena do 9000,- Distribuce je mi jedno, ale CZ má má male bezvýznamné plus. A max Displej. No nejradči 5', ale když má telefon uzke rámeky, tak i tech 5,3 se dá přežít.
prodarny
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 23. 1. 2015 22:15

LG G2 32GB
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod domcek 23. 1. 2015 23:03

LG G2 32GB sám vlastním a mohu ho maximálně doporučit! Krom trochu déle ostřícího fotoaparátu nemá chybu :-)
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior

Odeslat příspěvekod prodarny 23. 1. 2015 23:26

Jak vám sedí ovládání hlasitosti a zamykaní ne zádech ?
prodarny
Junior

Odeslat příspěvekod Cajky 24. 1. 2015 00:05

Ovládání hlasitosti je super, mně osobně to sedlo jak deklik na hajzlik a zamykání prakticky nepoužívám, když to má knockon.
Prostě G2 je pecka!
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod prodarny 24. 1. 2015 00:13

Taky nad ní uvažuju, zatím mne laká nejvíce.
prodarny
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 1. 2015 01:34

Na to ovládání jsem si zvykl hned, bez problému. Nad S4 bych bych neuvažoval, protože TW a Samsung. Prostě mi nesedí.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Brůča1 24. 1. 2015 05:24

Doporučuji též LG G2, ovládání na zádech téměř nepoužívám, není třeba, hlasitost si upravím přímo na displeji v přehrávači.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 24. 1. 2015 09:58

Mel jsem S4 a byl dobry na tu dobu, po 3/4 roce jsem ho vymenil za Lg G2 32GB. Nejlepsi telefon co jsem mel, opravdu krome pomalejsiho fotaku na nej nedam dopustit. Zavidim lidem co ted kupuji lepsi mobil, G2 32GB je pod 10tis. a ikdyz bych uz chtel po roce neco noveho, nemuzu si vybrat. Chvilku jsem premyslel nad G3, ale horsi baterie a malo inovaci oproti G2 nestoji za ty prachy a jak tak koukam na konkurenci, vsechno je bud prilis velke a drahe nebo proste neco schazi nebo mi to neprinese nic extra za ty prachy. Za mne ber G2...jak vidim ten zpomalujici vyvoj za posledni rok-dva, kdy uz narazime na realnou vyuzitelnost vykonu, vyssiho rozliseni displeje a kvality fotaku, G2ka ti na par let urcite postaci...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod mipsulin 24. 1. 2015 17:12

prodarny píše:Zdravím, docela se rozmýšlím mezi těmito telefony.
Na G2 se mi libí vzhled, docela foťák a i super výkon, a hlavně i cena.
S4 je taková hra na jistotu, zvládá vše co potřebuji dobře.
A Meizu. Výkon nevyužiju, líbí se mi že to má foťák ze Z3 od Sony, ale v praxi, podle fotek to nevypadá tak úžasně zas. Ale jsou všude na něj strašně skvělé recenze, ale majitelů je stále málo. A trochu mne odrazuje velikost. Ale asi bych to přežil. A že to nepodporuje u nás LTE, mi nějak nevadí.
Byl bych rád kdyby jste mi trochu pomohli s výběrem, nebo klidně poradili jiný telefon. Moje požadavky jsou Foťák, Adroid, Výdrž a slušný výkon. Dá se říct, že zatím vybírám jen podle foťáku.
Díky :)

To cos vybral, jsou výběhové plastové modely a jeden exot.
LG G2 tomu praskají rámečky a nemá SD kartu na ukládání videa a fotografií, pomalý fotoaparát a nadstavba, v ní se člověk utopí, stejně jako v S4 , S4 , tomu se loupají rámečky a má vypalující se tfujtajblový amoled displej. Meizu je excentrický na našem trhu.

Kup si něco pořádného, moderního, v zastoupení oficiální firmy, třeba Honor 6.

http://www.alza.cz/huawei-honor-6-black-d2223724.htm
mipsulin
Junior

Odeslat příspěvekod Kubis01 24. 1. 2015 18:55

Nedávno jsem zvažoval to samé. Nakonec jsem vzal Meizu mx4. Ono každy telefon má své, ale pokud je vezmeš do ruky tak G2 a S4 nemají šanci.

Výhody G2 znáš a nemá cenu je opakovat. Je to více méně logická volba už díky plné LTE.
Já vzal Meizu, už protože působi prostě jako o dva roky mladší telefon z hodnotnějších materiálů. Podpora Meizu je super, testovací fw každý týden a stabilní update každý měsíc. Updatuji i dva roky staré modely. Lolipop je na ceste. Lte mi nevadí jsem stejně 99% v Praze, filmy stahují doma a ne na benzínce v poli. Foťák za dobrého světla porazí i G3 a je velmi dobrý. Není to klasický android, prostředí Flyme je super. Semtam by se šikla lepší optimalizace třeba na Play store, ale poslední testovaci updaty to prý už řeší. Takže třeba podpora výrobce bude déle než G2, ten čeká asi poslední update.
Rozhodne nelituji koupě, prodejce je Meizu autorized reseler, takže nějaká zaruka tam bude.
Kubis01
Junior

Odeslat příspěvekod domcek 24. 1. 2015 20:03

prodarny píše:Jak vám sedí ovládání hlasitosti a zamykaní ne zádech ?

Nemám s ním problém, zamykání používám dvojité poklepání na displej a zadní tlačítka hodnotím kladně hlavně když přehrávám hudbu a jdu do školy, nemusím celý mobil vytahovat z kapsy když chci změnit hlasitost...
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior

Odeslat příspěvekod kolemjdouci2014 24. 1. 2015 21:51

mipsulin píše:To cos vybral, jsou výběhové plastové modely a jeden exot.
LG G2 tomu praskají rámečky a nemá SD kartu na ukládání videa a fotografií, pomalý fotoaparát a nadstavba, v ní se člověk utopí, stejně jako v S4 , S4 , tomu se loupají rámečky a má vypalující se tfujtajblový amoled displej. Meizu je excentrický na našem trhu.

Kup si něco pořádného, moderního, v zastoupení oficiální firmy, třeba Honor 6.

http://www.alza.cz/huawei-honor-6-black-d2223724.htm

Myslíš ten Honor 6, co má zada z mimořádně měkkého plastu (ne, opravdu to není sklo), takže se to okamžitě poškrábe a je to snad zmíněno v každé recenzi? Ty jsi dobry joker 8-)
kolemjdouci2014
Kolemjdoucí

Další stránka