Mobil, ktorý nezačne po pol roku sekať

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod vydra111 5. 1. 2015 20:19

Ahojte, hľadám mobil, ktorý mi bude plynule reagovať aj po pol roku do tých 350 € čo je cca 9500 Kč (max). Dolná hranica vnútornej pamäte je 8 GB, ideálne tých 16...32 GB. Fotoaparát aspoň tých 8 megapixelov a displej....ten ani neviem, ale minimálne 4,3 palcový, povedal by som že čím väčši tým lepši, ale nie zas ako tablet :) Ak by mal aj odomykanie otlačkom prsta tak by to bolo ideálne. Na značke v podstate nezáleží...dúfam že sa nájde niečo podľa mojich požiadaviek :) Predom vám ďakujem za rady.
vydra111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 5. 1. 2015 20:25

Odemykání čtečkou otisků ne vždy funguje jak má... Doporučím Huawei Ascend G7 nebo LG G3 16GB, ale ten je asi nad limit, a ještě LG G2
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod domcek 5. 1. 2015 21:16

LG G2 vlastním a myslím že na tyto požadavky sedí úplně přesně :-)
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 5. 1. 2015 21:20

Pak raději doporučím něco s operačním systémem Windows Phone. Pokud byste preferoval Android, rozhodně něco s vyšším výkonem a také s minimálními grafickými úpravami v nadstavbě. Například Huawei Honor 6, LG G2.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod vydra111 5. 1. 2015 21:33

No...každý jeden z nich je lepši ako môj súčastný telefón (HTC Desire 500) :D a myslím že zatiaľ u mňa vyhráva ten LG G2, ale trochu ma odrázdza že tam nie je možné vložiť pamäťovú kartu, neviem či 16 GB by mi stačilo...
vydra111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 5. 1. 2015 21:37

Budeš mít uložené v paměti filmy a hry? Pokud ne, tak ti 16GB stačit bude. LG G3 16GB má slot na pam.kartu
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod vydra111 5. 1. 2015 21:44

Filmy nie, ale hry áno, tiež mám veľa fotiek a pesničiek, takže neviem :/
vydra111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cajky 5. 1. 2015 21:59

Týden vlastním G2 a těžko jsem mohl udělat líp. Perfektní telefon.
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 5. 1. 2015 22:05

Však můžeš vzít LG G2 32GB
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod freddy158158 5. 1. 2015 22:32

no jestli budes hrat hry typu world of tanks tak ten ukradne pres 2,5 Gb (100Mb v telefonu) tak 16 Gb ti stacit nebude.but 32 Gb nebo karta.pripadne kombinace obou ;-)
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod vydra111 6. 1. 2015 12:27

Tak asi vezmem ten LG G2, alebo LG G3 ako tak pozerám nejaký veľký rozdiel tam nie je, ešte sa chcem opýtať či tieto dva telefóny majú odomknutie prstom, lebo mi stále niekto lezie do mobilu a keď mám kód, alebo vzor tak za týždeň si môžem nastavovať nový :D
vydra111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tonda512 6. 1. 2015 12:46

Otisk prstu to nemá. Jenom Knock code.

https://www.youtube.com/watch?v=U8aTC5Zccew
Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kultus 6. 1. 2015 15:01

vydra111 píše:Tak asi vezmem ten LG G2, alebo LG G3 ako tak pozerám nejaký veľký rozdiel tam nie je, ešte sa chcem opýtať či tieto dva telefóny majú odomknutie prstom, lebo mi stále niekto lezie do mobilu a keď mám kód, alebo vzor tak za týždeň si môžem nastavovať nový :D

tomu nerozumim, dam ciselny kod i na odemceni a nikdo ho nezna. Jak muze nekdo uhodnout 4 mistni kod? Osobne pouzivam knock code, 4 zmacknuti a je odemceno. LG G2 32GB ti bude stacit bohate...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod vydra111 6. 1. 2015 17:13

Myslel som to tak, že keď som s kamarátmi, alebo tak, tak sa neskryjem keď odomykám mobil, takže kombináciu si všimnú (ja tiež viem heslá od pár mobilov)

-- 6. 1. 2015 18:28 --

Ešte mi napadla jedna vec...nebude zachvíľu ten LG G2 "zastaralý" ? Už teraz je na trhu skoro rok a pol a keď si ho kúpim budem ho mať minimálne rok, reálne také dva, takže oplatí sa to ? Viem že toto je dosť blbá otázka, len mi to tak napadlo.
vydra111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 6. 1. 2015 20:05

Tak si najdi normalni kamarady, kdyby mi nekdo okukoval mobil pri odemykani a jeste si ho kdykoliv odemkl, tak mu urazim palici. To neni normalni chovani inteligentnich lidi...a nevymyslej uz :D najdes za 9000,- mobil s lepsimi HW parametry, lepsi vydrzi na baterii odpovidajici tomu HW nebo lepe optimalizovanym SW??? Ale vsechno v jednom zarizeni, ne ten ma lepsi to a ten zase ono...asi tezko, jinak by sis ho nevybral. ;) Za lepsi mobil si musis priplatit a kdyz se podivas kolem moc si ani priplatkem par tisic nepolepsis. FHD na 5,2" naprosto dostatecne, Snap800 taky co jsou ted novejsi mobily porad maji jen vylepsenou 800ku a rikaji tomu 801, potrebujes vic nez 2GB RAM nebo 32GB pameti, baterie taky nemaji o tolik vetsi ze by to stalo za ty penize...dalsi mobil co bych bral G3, jestli ale stoji za 4K navic? Podle mne ne, jinak bych si ho uz koupil...zacal CES, vsechno co je na trhu je uz zastarale. Konkurenti: huawei P7, Z1C, samsung GS4 LTE...tak si vyber
kultus
Junior

Další stránka