Co nejlevnejsi telefon s wifi a Skype

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod rallydavid 2. 1. 2015 11:58

Zdravim, shanim co mozna nejlevnejsi novy mobilni telefon. Jedinym pozadavkem navic nez bezne veci telefonu je, aby mel wifi a moznost vyuzivat aplikaci Skype. Mohl by byt i hloupy a nedotykovy s tlacitkama, ikdyz takova varianta uz snad ani dnes neni ne?

Diky za tipy
rallydavid
Junior

Odeslat příspěvekod domcek 2. 1. 2015 12:17

Lumia 520 by asi byla ideální volbou. Ale počítejte s tím že kdovíjak svižná aplikace Skypu nebude.
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 2. 1. 2015 12:17

Myslis ze Skype existuje i jako java aplikace pro hloupe mobily?
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda512 2. 1. 2015 12:30

Vsak vyzkousej...na netu je toho celkem dost o java verzi Skypu.

Napr. http://community.skype.com/t5/Other-dev ... d-p/630099
Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod rallydavid 2. 1. 2015 13:01

O té už jsem také přemýšlel. A ještě něco levnějšího by nebylo? Nějaký tlačítkový wifi Skype telefon? :-)
Java aplikace mohou existovat, ale jde o to je Microsoft pak dovolí používat, instalace fungovat mohou, ale Microsfot je dokáže znefunkčnit tak proto se ptám jestli ještě něco je použitelného nebo už jen a pouze chytrá zařízení.
rallydavid
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 2. 1. 2015 13:07

Blackberry Q5
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod rallydavid 2. 1. 2015 13:41

D.Francis píše:Blackberry Q5

Tak to je cenovka absolutně mimo mísu
rallydavid
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 2. 1. 2015 13:46

Nj. ale chceš HW klávesnici
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod rallydavid 2. 1. 2015 14:25

Není nutností, ale byl bych za ní radši. Nicméně priorita je cena, max 2tis.
rallydavid
Junior

Odeslat příspěvekod kotrcka 2. 1. 2015 15:00

keby si si ho kupil pred silvestrom, na niektore lumie bezal cashback 600 korun, takze 530-ka vysla na 1900 (cashback bol na vybrane obchody s CZ distribuciou).
kotrcka
Junior

Odeslat příspěvekod rallydavid 2. 1. 2015 17:07

No to už je teď jedno. Takže není žádná hloupá třeba Nokie s wifi a šel by na ní Skype?
rallydavid
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 2. 1. 2015 17:19

V podstatě není. Já měl před časem podobný požadavek. Telefon s klávesnicí a nedotykový (striktní požadavek, takže různé ty Samsung Chat či podobné vykopávky nepřipadaly v úvahu), slušný foťák a wifi. Takovou kombinaci jsem prostě nenašel a vnutil polovičce moji stačičkou Nokii E71. Ta má ale jen 3 MP foťák. Ze současných jsem kombinaci nedotykový + slušný foťák (hlavně opticky dobrý, 5MP a autofokus včetně přisvětlovací diody) + wifi nenašel. Cena byla druhořadá, pět tiscí by bylo v pohodě.

Jinak mě Nokie 530 strašně zklamala. Foťák zůstal daleko na očekáváním, čekal jsem svižnost systému, ta se nedostavila. Předtím jsem si hrál jedno odpoledna s Nokií 520 a docela jsem se těšil (potřeboval jsem druhý, jen "telefonovací a chatovací" dual sim). A totálně to zabil ten kus, na který jsem natrefil. Tam nefungovaly současně obě SIM karty s paměťovkou. Jakákoliv kombinace dvou z nich fungovala, ale obě simky a SD karta zároveň ne - zamrzal telefon. Ještě před Vánoci ji prodejce dostal s díky zpátky.
iPhone 6S PLUS 128 GB, Xiaomi Mi A2 lite - 4GB/64 GB, iPad Mini 3 128 GB WiFi+Cellular
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 2. 1. 2015 17:35

Xlendi: jeste se da sehnat SonyEricsson Elm, Hazel a dalsi... ja jsem loni kupoval za 3000,- SE Hazel. Je to na dnesni dobu hodne ale kdyz nechci smartfon.... Ma wi-fi, fotak s diodou 5MP a autofocus ale v interieru foti na prd... nastavuje cas na 1/8 s coz je tak dobre na stativ :D
Lues.deFunes
Junior