HUAWEI ASCEND P7 MINI

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Januscha9 15. 12. 2014 12:08

Dobrý den,

mám v plánu pořídit pro otce Huawei Ascend P7 mini. Googlila jsem na internetu, ale nikde telefon pro ČR distribuci najít nemůžu.
Sama jsem tu měla fórum, kde jste mi radili ať jdu do G6, což je skoro to stejné. Zde ale s distribucí pro ČR nebyl problém a já celkem nevím co očekávat od jiné distribuce.
Je vůbec tento telefon určen pro náš trh ?

Děkuji

popř. typ kde telefon koupit. Našla jsem jej celkem levne na doxa.cz
Januscha9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HuaweiTom 15. 12. 2014 12:50

Ano už se dá v ČR normálně koupit. Pokud ho nenajdete můžete pořád zkusit originál P7 nebo jiné mini od jiných výrobců. S mini nemám skučenosti ale P7 je jeden z nejlepších mobilů co je. Ale ne výkonem, spíše zpracováním a dobrým pokrytím signálu a Miui což můžou otcové taky pochválit... je to příjemné a jednoduché.
HuaweiTom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sidbin 15. 12. 2014 12:50

huawei P7 mini je u nás právě ta G6 LTE
http://mobil.idnes.cz/huawei-ascend-p7-mini-predstaven-dad-/telefony.aspx?c=A140429_033404_telefony_ada
DELL Inspiron 6400: Core Duo T2050, 2GB RAM, GMA 950, HDD 120GB@ WD 320GB BJKT scorpio black, WiFi + BT, 85Wh AKU, Win XP Pro.
TV karta: Aver TV Hybrid + FM Volar USB
sidbin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Januscha9 15. 12. 2014 12:58

Jo takhle. Právě když kouknu na př. bohemku tam tam mají za 5tis. a bez LTE.
Takže je to takové pro lajka jako já, abych nekoupila něco ...a co říkáte na šedivky ?
Januscha9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 12. 2014 13:01

Je třeba vybrat prověřený obchod. Riziko neuznání záruky apod.
Vyhledej si tu téma Co je to šedivka? A počti si.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Januscha9 15. 12. 2014 13:09

To vše mám pročteno, na heurece nazory na obchod přečteny, Momentálně spíše názory lidí co se ve světě mobilů pohybují.

Takže pokud chci P7mini jedině šedivku v čr G6 s LTE uz mám vyhlídlou, jenom prodejce nemá specifikaci, tak nevím jestli je nebo není :-D
Januscha9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xondrax 15. 12. 2014 13:29

G6 s LTE je u T-Mobile za 5300 a jestli se nepletu,tak neni blokovana/zamcena/,takze ji muzes pouzit s jakoukoliv sim...zaruka 2 roky
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod petrov75 15. 12. 2014 13:36

G6 LTE (P7mini) se da poznat i podle velikosti uloziste, melo by tam byt 8GB, obycejna G6 bez Lte ma jen 4GB.
Oficialne je pry prodavaji u nas jen operatori.
petrov75
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 15. 12. 2014 13:54

take bych ho rači kůpil od operátora , aspoň nejaká istota záruky, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod T.E.CH 15. 12. 2014 13:58

Umí to pásmo LTE 900???
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázali.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod BreC 15. 12. 2014 14:37

W-CDMA (3G) pásma
850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
LTE pásma
850 / 1 800 / 2 100 MHz
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior

Odeslat příspěvekod jozin_travian 15. 12. 2014 14:41

Huawei Ascend P7 mini jsem kupoval cca před týdnem. První dojmy jsou vesměs pozitivní. Pořídil jsem jej za cenu těsně pod 4 tis. a za tu cenu je to velmi slušný telefon. Distribuce EU.
G6 má údajně jen 4GB paměť, nepatrně jiné rozměry a o něco málo menší výdrž baterie (to bude ale zřejmě individuální a těžko měřitelné).
Telefon jsem kupoval na http://www.mobilsezarukou.cz/
jozin_travian
Junior

Odeslat příspěvekod T.E.CH 15. 12. 2014 14:50

No pokud to neumí LTE 800 a 900 tak je to tak nějak na pikaču.
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázali.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod Januscha9 15. 12. 2014 14:52

Aha, už ho tam nikde nevidím. Máte zkušenost s nákupem telefonu EU? Bojím se reklamace. V mém případě každý telefon jsem vždy reklamovala po necelém půlroce užívání :(
Januscha9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jozin_travian 15. 12. 2014 15:34

S telefony pro EU jsem měl zatím jen dobré zkušenosti - je ale pravda, že to byly telefony Samsung. Pro klid je dobré zvolit e-shop s dobrými referencemi, protože tyto telefony reklamujete přímo u prodejce. Letos jsem se odvážil si objednat Huawei Ascend P7 Dual sim z Číny - tak uvidím ;-)
jozin_travian
Junior

Další stránka