telefon od t-mobile

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod joeyik 14. 12. 2014 13:09

Zdravím všechny :)
a žádám Vás o pomoc s výběrem telefonu. Bude mi končit smlouva u t-mobile (mam tarif síť, nesíť za 750) a přemýšlím, že bych si k tomu pořídil nový telefon asi přednostně z jejich nabídky, že jej budu k tomu měsíčně splácet. Tím také vzniká má první otázka, zda-li vašich zkušeností a názorů, má toto smysl. A druhá otázka, který. Můj současný telefon Nokia 700 používám především na internet (čtení novin), hry bych si taky zahrál, ale žádná hitparáda na tom nejde. Občas bych se při dlouhé chvíle podíval na film, ale na tom malém displeji, to je taky o ničem. Mnou zvažované telefony jsou Huawei P7, Sony Z1 compact a LG G3s. Nechci do toho moc investovat. Chtěl bych občas vyfotit nějakou pěknou fotku, systém asi Android (lepší podpora by také přišla vhod). Rozlišení od 4 do 5 palců.
Proč mám dilema tak od P7 mě odrazuje možná slabší výkon, ale líbí se mi vzhled a full HD displej.
Sony nevypadá špatně, ale mám obavu z možných problémů, četl jsem o nezvonícím budíku nebo také o viru z výroby a
LG G3s je takový asi nejslabší z celé této nabídky, ale je to jiná značka a snad to také není špatný telefon, když G3 je střela :)

Prosím tedy zkušené a chytré osoby o pomoc s výběrem a názorem.
moc vám děkuji
joeyik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Boldrick 14. 12. 2014 13:57

Ahoj , tak za mne P7 je jasná volba :-) , rovněž jsem prodlužoval smlouvu .... P7 fotí úžasně díky fotomodulu od SONY , a na to co popisuješ je dobrým adeptem , za sebe radím ascendek P7 :-)
Boldrick
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 14. 12. 2014 16:19

Můžeš zvolit i LG G3s, díky tomu, že nemá FullHD displej bude mít delší výdrž baterie, fotoaparát má stejně jako G3 laserové ostření :-)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 12. 2014 16:22

Raději kup z volného prodeje, splácet to u nich není moc výhodné.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedes 14. 12. 2014 19:36

P7 má dostatečný výkon pro běžné aplikace, kancelářskou práci, internet, videa. Zkoušel jsem i některé hry a nebyl problém. Zejména GPS je pak velice rychlá a přesná, offline fixace je bezproblémová.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod Boldrick 14. 12. 2014 20:57

Přesně jak píše PEDES , ten full HD díky funkci vypnutí full HD vypoćtú , které lidské oko stejně ne rozpozná , no v praxi to pak šetří baterii , vím o čem mluvím , baterka vydrží v klidu dva dni při standartní zátěži, tel. disponuje dvěma antenama, super příjem i v místech , kde ostatní jsou bez signálu :-)
Boldrick
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod joeyik 15. 12. 2014 14:06

a mate prosím někdo zkušenost s Z1 compact, kdyz uvadite ze full hd je asi k ničemu..?
joeyik
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků