Telefon pro rodiče s dobrou výdrží baterie

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Kitsu 3. 12. 2014 16:20

Všechny zdravím,

jelikož se blíží Vánoce sháním dárek pro moji mamku. Hledám něco, co má dostatečnou výdrž baterie (cca 6 dní). Byl by využíván hlavně k telefonování, SMS, checkování emailu a občasným hrám jako je třeba tetris jen párkrát do týdne. Plusem by byla hardware klávesnice ale není podmínkou (má služební mobil nokia 225 a nadává na tlačítka, že jsou moc blízko u sebe a občas se stane, že si omylem vymaže rozepsanou SMS). Nemusí být smartphone.
Telefon pro seniory se mi zdá až moc jednoduchý, mama není zase tak stará a vidí vcelku dobře. Moje typy jsou například Xperia Z1 Compact...Důležitá je výdrž baterie.
Cenová hranice zhruba těch 7 tisíc.
Budu vděčný za jakékoli typy, v obchodě mi každý cpe jen telefony co vydrží dva dny. (časy nesmrtelných nokií už jsou dávno pryč)
Díky!
Kitsu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 3. 12. 2014 16:33

Nokia 301 DS, Nokia 515, Nokia 302, BlackBerry Q5, BlackBerry Q10
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Tominas 3. 12. 2014 16:34

Hele, nevím, jestli se ti do toho bude chtít, ale THL 5000 má obří baterku a slušnou výdrž. Navíc 5' displej, takže by odpadly problémy s psaním.
Siemens A55 -> Nokia 6120 -> Motorola Defy -> LG Optimus Black -> Honor 3c -> Asus Zenfone 2 ZE551ML
Tominas
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 3. 12. 2014 16:45

Lenovo S860 má též velkou baterii, materiál hliník, něco vydrží :-)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod domcek 3. 12. 2014 18:43

Případně ani THL 4400 není špatný.
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 3. 12. 2014 18:48

A také nový THL 4000 :-)
D.Francis
Uživatel deaktivován