Tablet 10" do 10 tis.

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod D.Francis 10. 12. 2014 00:53

Ten je dobrý, nebýt ne zrovna optimálně odladěné nadstavby TouchWiz a umístění tlačítek ovládání pod displejem ( dle mne je lepší, když je má tablet na displeji ) Ale asi je to zvyku, nejlépe je si ty tablety na prodejně vyzkoušet…
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod xtonda 10. 12. 2014 10:09

Tak ta cena 9 500 Kč za Note 10.1 2014 je parádní, já objednával tablet před deseti dny a vybral sem Gigaset QV1030 http://tablety.heureka.cz/gigaset-qv1030/ a vědět, že se objeví toto, tak na to asi počkám.

Lenovo Yoga Tablet 2 10 vypadá parametrově hezky, ale mě odradilo to jejich provedení, mě přijde pointa tabletu, že je to tenoučká placka, kterou v případě potřeby vtělím i do desek s papíry a ten nádor u Lenova mi přijde totálně nepraktický.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod gotak 10. 12. 2014 10:13

Tak když by se olízla cenová hranice a netrvalo by se na LTE, tak za 9999 se dá pořidit první iPad Air, sice je trošku menší než 10", ale poměr stran 4:3 z něj dělá na práci a internet vhodné zařízení (na filmy trošku méně). Bezkonkurenční zpracování, nizoučká hmotnost, nejvetší výběr aplikací přímo pro tablety, největší nabídka příslušenství, dlouhá softwarová podpora, jen cena je vyšší. Ať je výběr pestřejší.
gotak
Junior

Odeslat příspěvekod Čambus 16. 12. 2014 02:55

Apple iPad Air. Případně nové Yogy od Lenova.
Over worked -> Under paid :)
Čambus
Junior

Předchozí stránka