Přítelkyně 3.000, nehranatý

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod revol 5. 11. 2014 13:54

Zatím vám děkuji za doporučení. Čína se jí nelíbí a zatím se mi jí nedaří přesvědčit, aspoň že už netrvá na La Fleur 8-D

Díky za vysvětlení těch jader, to jsem nevěděl
revol
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 5. 11. 2014 13:57

aspoň že už netrvá na La Fleur 8-D

Úspěch..... ^^
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nezmar34 5. 11. 2014 14:11

"Y550 = displej katastrofa" - souhlas Huawei má hrozně bledé barvy a ani jejich UI se mi nelíbí. Ta f60 je asi nejlepší volba, byť je tři stovky nad tebou zadávaným rozpočtem.

http://tely.cz/Product/view/1015
Nezmar34
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ramses33 5. 11. 2014 14:18

Nezmar34
Bledé barvy? Nedělej si zadel.
Displej u Huawei Y 550 je perfektní včetně úhlů pohledů a ochrany skla tvrzením a protipatlající vrstvy...... ^^
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod revol 5. 11. 2014 14:19

ramses33 píše:Je jen zmatený z reklamního tlaku trhu a tak si koupil Samsung a nyní je tlačen do dalšího dreku od LG .................. :-]

Samsung už měla než jsme se poznali, teď jsem jí jasně řekl, že Samsung nee. Cenově zajímavé jsou jen čínské značky a LG. Kdybych mohl na huawei koupit zadní kryt s logem Samsungu nebo LG,bylo by po starostech:-)

Zatím uvažuji o L9II,ale zvyklali mě ty 2 jádra, F60 vypadá taky good
revol
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 5. 11. 2014 14:21

revol
Kdybych mohl na huawei koupit zadní kryt s logem Samsungu nebo LG,bylo by po starostech:-)


:mrgreen:

Asi tak :-]

Nech ji ať si koupí nějaký drek dle svého výběru....
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DRSG 5. 11. 2014 15:05

Y550 - displej 854x480 (218 ppi), L9 II - displej 1280x720 (312 ppi) - co více dodat, že?
Jinak L9 II super foun, až na ty nechodící smsky. Bacha, aby Ti to neobouchala o hlavu. A hlavně neaktualizovat na kit(e)kat :-)
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod pedes 5. 11. 2014 17:59

Nezmar34: Jaký telefon a jak nastavený jste měl v ruce? V jakém módu displeje? Huawei má kvalitní displeje se solidním podáním barem. Rozdíly tam samozřejmě jsou, barvy na Y530 jsou více studené na rozdíl od G6, jejichž tón je teplejší. Mají slušný kontrast atd. Je možné, že je emá přesaturované, ale to je jen dobře. Mohu mít odlišný názor od vašeho, to je v pořádku, ale recenze a nejen ty české to, co jsem napsal potvrzují.
Ještě se zeptám z čeho jste vycházel při hodnocení modelu Y550? Vy tu novinku již máte?

-- 5. 11. 2014 18:07 --

DRSG Ano, máte pravdu, má nižší rozlišení, což samozřejmě není nutně na škodu, vyšší rozlišení má mimo pozitiva i tu vlastnost, že zvyšuje spotřebu - klesá lifetime. Každopádně od vámi doporučovaného L9 II (s problémem s SMS) se liší třeba tím, že nabízí rychlá data 4G-LTE.

http://consumer.huawei.com/en/mobile-ph ... d-y550.htm

-- 5. 11. 2014 18:09 --

https://www.youtube.com/watch?v=vRZOiI8 ... ULPuioYmEQ
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 5. 11. 2014 18:29

Huawei Y550 je za cenu okolo 3tis. nejlevnější smartphone s LTE se všemi u nás důležitými pásmy…
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Zdenda78 5. 11. 2014 21:14

Zrovna vybírám telefon pro 8-letého syna a v podstatě jsem si vybral Lenovo A328, je ted za 3 tis. včetně folie a silikonového pouzdra. Ale četl jsem hodnocení jednoho uživatele, že nejdou přesouvat aplikace na SD kartu. Máte s tím někdo zkušenost? Mě se to moc nezdá.
Jinak Huawei Y550 vypadá taky dobře, sám mám Huawei P7, ale při koupi v nějakém normálním eshopu stojí tak 3300 Kč a ještě je bez folie a pouzdra. Navíc on LTE určitě využívat nebude.
Zdenda78
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 5. 11. 2014 21:20

Ale jdou přesouvat aplikace na SD kartu. Ty jdou u všech Huawei.
A má lepší procesor

Není ale dvou sim

Tesco má to brandované Lenovo za 2500 Kč
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenda78 5. 11. 2014 21:27

Díky za rychlou reakci. Huawei mám P7, takže to vím. Ptal jsem se na to Lenovo A328 a přesouvání aplikací.
Zdenda78
Junior

Odeslat příspěvekod DRSG 5. 11. 2014 23:26

to pedes: tak L9 II bych nikomu do vyřešení problému s nedoručenými SMS nedoporučil!!! To raději G2 mini, když si tu ticku navíc našetří. Kočena evidentně chce být in (značková), čili iphone, samsung, sony, lg, nokia ... a věřte, že dámičky si na toto potrpí ;-)
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod Tom1122 9. 11. 2014 10:14

A není to tím že nejen ,,Kočena" nechce China šrot u kterého bude za půl roku řešit proč se jí rozpadává:) Nebo v lepším případě brečet na XDA že nefunguje to či ono...
Za ty peníze je rozumná volba Moto E.V bílé se holkám líbí+barevné kryty udělají své :) a telefon je za daný peníz až na foťák hodně slušný.
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod revol 10. 11. 2014 08:52

Tom1122 píše:nechce China šrot u kterého bude za půl roku řešit proč se jí rozpadává:)
Co to je zase za žvást? On se Huawei či Xiaomi rozpadají nebo jim něco nefunguje nějak extrémně víc než třeba Samsung, LG...?

Omezte prosím slovo "Kočena" :-l

Zatím hledáme, L9 II problém sms není zrovna příjemný, G2 mini je mimo cenový limit (proto byl stanoven). Docela se jí líbil Y550, tak uvidíme jak se to vyvine. Zatím díky za rady
revol
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků