Přítelkyně 3.000, nehranatý

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod revol 5. 11. 2014 09:04

Ahoj, také bych požádal o radu s telefonem pro přítelkyni. Požadavky:

4,5"-4,7" (5 je kompromis,ale dalo by se)
Android
cena okolo 3k až 3,5k
vzhled hezkej, nehranatej,
1GB RAM
možnost pam.karty

Koukal jsem na G6,ale ta je hranatá, navíc se jí moc nelíbí značky Huawei, ZTE, Xiaomi.

Takže já našel vyhovující tyto: LG L70, F60, pak L9 II(ale ten už je trošku dražší a nevím jak bude poznat, že jde o 2jádro?)

Teď má Galaxy Ace a to je trága.

Nějaké další? Díky
Naposledy upravil revol dne 5. 11. 2014 10:36, celkově upraveno 1
revol
Junior

Odeslat příspěvekod Nema 5. 11. 2014 10:18

Ahoj,

kdyby se u nás nějak rozumně oficiálně prodávala Motorola, tak jednoznačně doporučím Moto G, i když teda nemá slot na kartu.

Jinak to LG L9II má kolega v práci a je s ním naprosto spokojen. Telefon je to extrémně lehký a s tím HD displejem vypadá opravdu pěkně.

Potom je tu možnost koupit něco z nové generace :
http://www.czc.cz/lg-l90-bila/148472/produkt

Výkonově jsou na tom oba telefony podobně a já osobně mám stejný procesor jako je v tom L90 ve své Motorole a telefon je absolutně rychlý, plynulý a i s těžším užíváním není problém dosáhnout na necelé dva dny výdrže.

Rozhodně se tedy podle mě vyplatí připlatit a nekupovat to nejlevnější. U těch "lepších" modelů má člověk lepší pocit, že telefon bude výkonově stačit i další roky a bude dostačující i na novější systém. Jako velké plus bych také bral vyšší kapacitu vnitřního úložiště, kdy ze 4GB u levnějších modelů má člověk k dispozici jen něco přes 1GB a to je na aplikace jen tak tak a některé aplikace nejdou přesunout na SD kartu. Vyšší modely mají už minimáýlně 8GB paměť a to už je znát.. :)
Nema
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod revol 5. 11. 2014 10:36

to LG L9II má nějak omezenou partitions na aplikace?

lama dotaz: Jaký je rozdíl (reálný) v 4x1,2 GHz a 2x1,4GHz (L90 vs. L9II)

Zatím můj favorit je L9II
revol
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 5. 11. 2014 10:45

LG l9 ll je velmi hezký telefon, rozdíl v jádrech nepoznáš, jen má ten problém, že u něj nechodí občas SMS, píše se o tom dost na fóru… Doporučím LG F60 :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod revol 5. 11. 2014 12:08

Na F60 koukám, že má stejný rozměr,ale menší displej a menší ROM, zase přidá LTE. Ještě to promyslím. Problém s sms si přečtu, ale sms jsou dost vytlačeny komunikátory,takže by to možná nemusel být až takový problém..
revol
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 5. 11. 2014 12:32

Huawei Ascend Y550
Má vše, včetně kompletní specifikace lTE a možnosti přesouvání souborů na SD kartu.

http://mobilni-telefony.heureka.cz/huawei-ascend-y550/

http://www.chip.cz/novinky/huawei-zahaj ... cend-y550/

Dodatek k otázce k rozdílům mezi dvou a čtyřjádrovými procesory.
Vícejádrové procesory snižují energetickou náročnost telefonu a zajišťují plynulejší chod zařízení.
ramses33
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod D.Francis 5. 11. 2014 12:48

V požadavcích je, že zn. Huawei, Xiaomi, ZTE spíše ne... :-|
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod ramses33 5. 11. 2014 12:49

D.Francis 5. 11. 2014 12:48

Proč to píšeš ?
ramses33
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod D.Francis 5. 11. 2014 12:54

Protože jsem po přečtení zadání vzal zpět doporučení ZTE Grand S Flex…
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod ramses33 5. 11. 2014 13:06

A co mě a dalším je po tobě?

Za hlavu se drbej a omlouvej za tento tvůj blábol:

D.Francis 5. 11. 2014 10:45
................ rozdíl v jádrech nepoznáš,
ramses33
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod D.Francis 5. 11. 2014 13:17

revol píše:Koukal jsem na G6,ale ta je hranatá, navíc se jí moc nelíbí značky Huawei, ZTE, Xiaomi.

Takže já našel vyhovující tyto: LG L70, F60, pak L9 II(ale ten už je trošku dražší a nevím jak bude poznat, že jde o 2jádro?)

Drbat by jsi se měl především ty Ramsesi, protože tazatel jasně uvádí, které značky si přeje a které ne…
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod ramses33 5. 11. 2014 13:25

Píšeš pitomosti a vystupuješ jako CML ^^

Číst umím. Tazatel je svéprávný a sám si vyhodnotí co je dobré a co ne a ještě k tomu explicitně žádnou firmu nevyloučil ze svého výběru a proč také by takovou pitomost ve spotřebce dělal, jde jen o pocity.
Je jen zmatený z reklamního tlaku trhu a tak si koupil Samsung a nyní je tlačen do dalšího dreku od LG .................. :-]
ramses33
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod D.Francis 5. 11. 2014 13:33

Pokud tazatel jasně napíše, že Huawei, ZTE aj. můžou být, pak je Huawei Y550 výborná volba, tento měsíc jej má v nabídce T-mobile za 3,6tis. :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod DRSG 5. 11. 2014 13:45

to ramses33: Y550 = displej katastrofa (oproti L9II), 150 g váha - chudák ženská, 5 MPx foťák (cože???) ... když už teda Tebou neustále proklamovaná značka, tak ať si měsíc počká na Honor 3C (a ticku si připlatí - odměnou mu bude minimálně větší nadšení partnerky) - jo a LTE v českých podmínkách (tj. mobilní pravěk) neřešit
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 5. 11. 2014 13:50

ramses33
Uživatel deaktivován

Další stránka