telefon pod 5" s dobrým fotákem do 8OOOK

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bolojang 4. 11. 2014 22:32

Tak L925 není jen o změně značky, ale hlavně o jiném systému. Vis něco o Wp, zkoušela jsi ho...
Jinak za mě L925 je fajn, pěkné fotky, pro mě trošku slabší výdrž. Ale den jsem s ní dal.
bolojang
Junior

Odeslat příspěvekod veronikak 5. 11. 2014 17:38

Tak jsem se podívala na všechny telefony. L925 jsem vyloučila - systém windows určitě nechci. LG je OK.
Byl mi opět doporučen Sony Xperia Z1 Compact - můžete mi někdo napsat, jak jste s tímto telefonem spokojeni?
Děkuju za odpovědi
veronikak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bolojang 5. 11. 2014 18:15

Za mě Z1C určitě ano, výborná výdrž, vodeodolna konstrukce videa pod vodou super.
Skvěle odladene prostředí, lépe než např na G3. Foťák za dobrého světla slušnej, za horšího světla je třeba G3 lepší.
Záda telefonu jsou plastova, snadno se poskrabou, fólie nutna.
bolojang
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 5. 11. 2014 18:25

LG G3s se u nás začíná prodávat také v barvě vínově červená :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod t.dudis 5. 11. 2014 18:33

Ale LG G3s ma dle katalogu horší procesor, menší interní paměť, menší RAM o 1 GB, celkově je Z1 Compact určitě lepší než G3s. Ja myslím, že tady není o čem...
t.dudis
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 5. 11. 2014 18:36

Také myslím, že Xperia Z1 Compact je lepší volbou…
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod veronikak 5. 11. 2014 19:06

Děkuju za rady :)
Jde mi o to, aby telefon vydržel a vzhledem k tomu, že u sebe nenosím fotoaparát, tak chci, aby fotky stály za něco - protože hlavně fotím děti :)

Ještě si to rozmyslím, ale asi to vypadá na Xperii.

-- 5. 11. 2014 20:12 --

Jinak růžová nebo červená barva by byla fajn :) , ale až tak úplně mi na tom nezáleží.
veronikak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ramses33 5. 11. 2014 19:34

Sony Xperia´= příšerný fotoaparát...
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod t.dudis 5. 11. 2014 19:35

Xperia z1 Compact má skvělou výdrž a je i v růžové :-)
http://www.max-shop.cz/sony-xperia-z1-compact-pink
t.dudis
Junior

Odeslat příspěvekod Beaumont 5. 11. 2014 19:40

Z1 Compact je jako celek vynikající mobil, dobře vyrobený, s dlouhou výdrží, dobrým displejem, výkonný.
Ale foťák opravdu není nic moc, moje bývalá Nokia N8 fotila o dost líp. Podle mého je to spíš SW než HW problém, tak doufám, že to spraví Android Lollipop s možností obejít postprocessing firmwaru Sony nějakou (budoucí) aplikací třetí strany.
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bolojang 5. 11. 2014 19:55

Foťák je ok, nenech se zvyklat lidma co ten telefon nemají, neměli a mít nebudou a nemají s čím srovnávat. Ano, je horší než třeba G3 za horšího světla. Ale traga to opravdu není a jak píše Beaumont Hw na to má...
bolojang
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 5. 11. 2014 19:58

Beaumont
Nespraví. Fotoaparát bude stále příšerný .
Soubory nejdou přesouvat na SD kartu .
A displej? Velká neznámá. U Sony to je Ruská ruleta. Dávají tam displeje jak si vzpomenou, různé, hrůzné....
Je to Sony drek... :-]
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 5. 11. 2014 20:21

Jo, s tím displejem je to pravda… :-| Více na Cnews.cz v článku 18. dubna 2014
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod bolojang 5. 11. 2014 20:23

Jak uz jsem psal foťák je v pohodě, ano dispeje dává sony dva.
Jeden jakože lepší od JDI a druhej jakože horší nevím od koho.
Dispej na mé Z1C, nevim který mám, ale dle rad z jiného fóra pri nastavování vyvážení bílé mám asi ten jakože horší, je v poho, lepší než na G3, barvy, jas, čitelnost na slunci.
K přesouvání souborů, ano aplikace nejdou standartnim spusobem přesouvat na SD, díky kapacitě interni paměti to dle mého není potřeba. Ostatní samozřejmě ano, ale pouze vestavěným file managerem.
A drek...k tomu není potřeba momentář.
bolojang
Junior

Odeslat příspěvekod aldajan 5. 11. 2014 21:53

zdravím a jaký mobil nebo spíš mobily by jste mě doporučili, aby to nebylo pádlo, velikost něco jako Z1 compact, cena do 8 tis., android, a hlavní požadavek, aby měl tedy lepší foťák než zmiňovaná Z1 com., díky za odpověď
aldajan
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků