Jaký telefon koupit a kde? Ale hlavně KDY?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod oranzova tresen 27. 10. 2014 20:34

Přátelé, chci si koupit nový telefon, s tím, že to není extraakutní - mám na to cca 2 měsíce.
Chci se Vás zeptat. Myslíte, že budou nějaké zajimavé před Vánoční slevy? Bude významější rozdíl mezi cenou v listopadu a v prosinci? Vyplatí se počkat na výprodej po Vánocích? Jak to vidíte? Díky!
oranzova tresen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 27. 10. 2014 20:42

Tak určitě, je všeobecně známo, že v průběhu času cena smartphonu postupně klesá, pokud tedy ovšem není cena tak nízko, že nemá již kam klesnout… :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod oranzova tresen 27. 10. 2014 20:46

Ano jistě, klesá. Ale řekněmě, že dle modelu v závislosti na ceně, jen cca 50-100kc/týden. Myslel jsem, spíše slevy, které by u modelu za 12 000 udelaly třeba 2000 :)
oranzova tresen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ramses33 27. 10. 2014 20:48

Tak zrovna teď probíhá cenová revoluce. Po veletrhu IFA přicházejí nové modely s LTE za dobrou cenu, viz Huawei Y 550 s LTE cat4 s plnou výbavou a čtyřjádrem za tři tisíce. Tomu se musí ostatní přizpůsobit. Tak za měsíc to bude fajn.
http://mobilni-telefony.heureka.cz/huaw ... y/#section

PS: dodatek Myslel jsem, spíše slevy, které by u modelu za 12 000 udelaly třeba 2000 :)
To je nesmysl. Si děláš zadel..

No, i když u takových nesmyslných os jako je FF nebo M$ by to možné bylo...:-]
Naposledy upravil ramses33 dne 27. 10. 2014 20:51, celkově upraveno 1
ramses33
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod D.Francis 27. 10. 2014 20:51

Pokud chceš vědět budoucí cenu toho kterého smartphonu, obrať se s důvěrou na věštírnu v Delfách :-D
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod opasino 27. 10. 2014 22:14

Když mi pošleš kilo na můj účet, tak ti řeknu, které modely do dvou měsíců výrazně zlevní, nebo jak se to teď vydělává :-) :-).
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 10. 2014 07:25

Já jinak než ve slevách mobily nekupuji. Sleduji slevy na heurece, u operátorů a u mých oblíbených prodejců. Už toho není tolik co před lety, zejména u operátorů.
myšpulín
VIP uživatel