Smartphone do 3 000

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod hbboy 19. 10. 2014 16:46

já koupím synovi Lenovo A328 - 1 GB ram, čtyřjádro - baterka 2000 mah, v datartu 2999 Kč + bonus na půl roku časopis Blesk - zítra ho koupím vytuním synovi a zkusím jak tam funguje nahrávání hovorů - jako mi suprově funguje na LG G2 a LG G2 mini.
Nyní čtrnáctý dotykáč mobil Honor 20 PRO, předtím Huawei PSmart 2019, předtím Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior

Odeslat příspěvekod Danesek 19. 10. 2014 17:25

Tak sem něco napište jak je rychlý atd. díky
Danesek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hbboy 19. 10. 2014 18:20

já ho ted objednal - testovat ho budu až zítra po 19 hodině až dorazím z cest domů i z mobilem

cena 3449 Kč - 3 roky pojištění proti pádu atd., půlroční předplatné blesk - využije manželka, má 2 folie a pouzdro v balení. Baterie 2000 mah.

Hodně mě zajímá zda bude umět nahrávání hovorů. naše LG G2 to umí i G2 mini. Huawei Y330 to neumí - nejde přepnout na voice a nenahraje to druhou stranu.

Využívat potřebuje sms zdarma přes whats up a volání po skype doma z kámošema. Synovi 9 let, ted hodinu testoval LG G2 mini, který je velikostně skoro stejně a je to docela velké na jeho ruce, ale chce ho - i jeho kámoši co tady byli - byli pro. Mají 3,5 palcové dotykáče a není tam nic moc vidět.

Zítra večer dám klidně vědět

Jinak u manželky v práci ve fabrice když jim ukazovala své LG G2 mini - všichni ho chtěli, ale 5000 Kč dát nechtěli - tak jsem jim poradil toto lenovo - jen dle parametrů - v ruce jsem ho měl jen jednou a koupilo si ho 5 lidí, co přešlo z tlačítkových telefonů a prý jsou všichni spokojení, hlavně ti co mají předplacenku mobil.cz nebo prostě data, kde se nechají pak posílat sms zdarma mezi sebou

Já třeba mám vše neomezené, ale hodně lidí ne a proto vám pak moc nebudou odepisovat, takto se to nechá v pohodě, když má každý dotykáč a aspoň základní data - jako jsou u mobil.cz zdarma. žena 200 Kč kredit má tak na 4 - 5 měsíců, ted smskuje jak divá z kámoškama atd. zdarma

-- 19. 10. 2014 18:26 --

ve vašem případě bych ale asi šel do toho THL T6s - protože je ještě větší 5 palců - chtěl jste co největší a líbí se mi moc - dle parametrů, jen škoda, že nemá trochu lepší baterku na 5 palců,

ale zase má 8 GB pamět, také 4 jádro - já bych šel do

THL T6s
THL T6s
THL T6s

http://www.beryko.cz/blog/recenze/thl-t ... omech.html

tady i pěkné video

https://www.youtube.com/watch?v=f5WIA0zQNIg
Nyní čtrnáctý dotykáč mobil Honor 20 PRO, předtím Huawei PSmart 2019, předtím Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior

Odeslat příspěvekod Danesek 4. 11. 2014 19:32

koupeno THL T6S, zítra si pro něj jdu, tak napíší jak to vypadá
Danesek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Danesek 5. 11. 2014 20:07

Takže mi došel THL T6S, systém je svižný, zpracování celoplastové, vypadá že něco vydrží, jsem spokojen
Danesek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdenda78 5. 11. 2014 21:19

iget bych asi nebral, to je něco jako Sencor. Radši bych volil Lenovo A328 nebo Huawei Y550.
Zdenda78
Junior

Předchozí stránka