Huawei Ascend P6 vs Xiaomi MI2S

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Ross.cz 8. 9. 2014 21:02

Ahojte lidi potreboval bych poradit rozhoduji se mezi temihle telefony. Kazdy ma svoje pro a proti. P6 ma pry slaby audio vystup, jack na sluchatka ma na boku coz taky neni zanedbatelne a pry se obcas zasekne. Jinak zase trosku vetsi display a (mozna )lepsi podpora a taky lepsi rozmery. MI2S nema zase moznost vlozit sd kartu, system miui pry neni radne doladeny a aktualizace androidu nic moc. Ale na druhou stranu prostredi miui je celkem pekne a telefon je pry svizny. Tak vas tedy zadam o nejake vase zkusenosti nebo poznatky. Dekuji
Ross.cz
Junior

Odeslat příspěvekod stanky22 8. 9. 2014 21:22

Zamna P6 :)
stanky22
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 8. 9. 2014 21:24

Jsem pro Huawei Ascend G6 :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod domcek 8. 9. 2014 21:39

Jednoznačně bych volil Xiaomi Mi2s, kvůli delší výdrži, lepší podpoře a vyššímu výkonu. Co se týče odladěnosti MIUI tak MIUI V5 je pro Mi2s v pohodě.

Napadla mě ještě Xperia Z, slušný výkon, FullHD displej, zvýšená odolnost...
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior

Odeslat příspěvekod Ross.cz 9. 9. 2014 06:44

a nema spis lepsi podporu huawei? jinak diky za nabidku , ale sony uz nikdy ( spatne zkusenosti) jinak stejne 5" je na me moc. Je to proste slozity bych tak nejradeji oba nebo vnitrek mi2s nacpat do p6 a bylo by to :-)
Ross.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 9. 9. 2014 08:49

Já myslím, že P6 už podporu žádnou mít nebude. Ale bral bych ho asi taky.
Nery
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 9. 9. 2014 09:55

Ross.cz
Vezmi Huawei G6 v provedení LTE má 8 GB úložného prostoru a je lépe vyladěný a má lepší HW + soft než P6. Má tlačítka mimo displej, takže užitná plocha displeje je stejná a ještě ušetříš.
Rozdíl v paměti 1 GB vzhledem k jinému provedení HW a softu je pro tebe zanedbatelný.

Huawei G6 je vyráběný pro CZ a má zde od firmy podporu, takže tě nečekají žádná překvapení. Můžeš si pro něj stáhnout i program Hisuite pro PC pro jeho ovládání a zálohování ze stránek Huawei.

https://www.youtube.com/watch?v=mQrSJWxiCk4
ramses33
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Ross.cz 9. 9. 2014 20:52

diky, tak g6 je nakonec doma. jsem premyslel a ono nakonec pro me staci i to 1gb ram. stejne to byla moje prvni volba a ono jak clovek vybira furt prihazuje nejakou korunu a je nakonec uplne nekde jinde nez na zacatku :-) . Jinak zatim naprosta spokojenost. uvidime casem
Ross.cz
Junior

Odeslat příspěvekod stanky22 9. 9. 2014 21:07

mohol si radsej LG G2 mini.. :) lepsi ako ten G6 ;) alebo taktiez Xperia M2 :)
stanky22
Junior

Odeslat příspěvekod Ross.cz 9. 9. 2014 21:20

promin sony ani nahodou(spatna zkusenost) a lg se mi moc nelibi
Ross.cz
Junior

Odeslat příspěvekod stanky22 9. 9. 2014 21:31

nie vsetky sony su rovnake ;) tie nove su parada ( z,z1 atd)

xperia tu by som bral ale nepaci sa mi nadstavba..nic moc po vizualnej stranke :D
stanky22
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 9. 9. 2014 21:53

stanky22
když tady hýříš radami, tak se tě zeptám, zda sis už vybral svůj telefon. Založil jsi zde nyní kvůli tomu už dva linky.

viewtopic.php?f=2&t=1219715&st=0&sk=t&sd=a
viewtopic.php?f=2&t=1219853&p=10288970#p10288970
ramses33
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod stanky22 9. 9. 2014 21:58

ešte nie :) ale uz sa chystam...pozajra vyplatu mam takze objednavam :)) bud LG G2 mini alebo Huawei G6
stanky22
Junior