Nový Telefon do max 15tis.

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mimous 6. 9. 2014 18:39

Zdravím,
čekám co v úterý představí Apple, ale to z těch úniků mě nijak neoslovilo.
Jelikož s Androidem nemám vůbec dobré zkušenosti a Nokia mě moc neláká, tak bych docela zkusil BlacBerry Z30. Vím, že to není novinka, ale lidi si to docela chválí.
Problém je, že jsem zatím od nikoho neslyšel nic moc o nedostatcích. Oni si to fakt všichni chválí.

Máte nějaký zkušenosti, jestli je něco, s čím jsou u Z30 problémy? Přece to nemůže být tak dokonalé.

Nic jiného pro mě asi nezbývá.
mimous
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 6. 9. 2014 22:35

BlackBerry Z30 je perfektní smartphone za dobrou cenu okolo 10k :) Přečti odborné recenze, tam se dozvíš více...
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 6. 9. 2014 22:47

Když jsi všechno vyřadil, tak ti ani nic nezbyde, než vzít BlackBerry Z30.

Jelikož jsem o Z30 taky uvažoval, mohu ti napsat svoje poznat, proč jsem do ní nešel.

- Málo příslušenství
- Fotoaparát
- Nevyměnitelná baterie
- Málo kvalitních aplikací
- Problémy s Android Apps (+ všechny aplikace vázané na Google API - Maps atp.)
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Junior

Odeslat příspěvekod mimous 7. 9. 2014 06:57

Díky...
když ony ty odborné recenze jsou fajn, ale všechno to jsou čerstvě vybalené telefony. Jestli, když už je na trhu rok, tak se třeba neprojevuje něco při dlouhodobém používání. Konečně bych zase rád telefon, se kterým vydržím aspoň dva roky.

Androida jedině s čistým OS. Vím, že si to můžu dodělat v jakémkoliv, ale na to moc nejsem. Je to spotřebka, nechci se v tom vrtat, jen to používat (typická ovce, vím :D )
mimous
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod domcek 7. 9. 2014 17:43

Čistý Android má Nexus 5, který ale naráží na slabou baterii.

Jinak rozhodně čekám na další odpovědi, protože také o Z30 uvažuji a také by mě zajímaly negativy. Ty aplikace mně třeba tolik nevadí, zase tolik jich nepoužívám (jsem zvyklý na hromadu věcí jako facebook, počasí, jízdní řády používat prostě prohlížeč...).

Baterka vzhledem k kapacitě mi přijde OK, příslušenství nepotřebuju...
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrkrystofik 7. 9. 2014 20:30

Ohledně Z30 doporučuji přečíst mojí recenzi na heurece k tomuto telefonu (z 19. července - Kryštof J) - jsou tam i negativa za necelého 3/4 roku používání.
Já blackberry všem doporučuji. Oproti androidu je to nebe a dudy. Jak vidím kamarády jaký mají problémy s androidem, tak se jim musím jenom smát. Aplikací je víc než dostatek, i kvalitních. Nevím jestli nebude lepší s koupí telefonu ještě chvíli počkat. Za chvíli má vyjít nový bb passport, klasik a ještě jeden a je možné, že to trochu srazí cenu u z30. Taky nový passport má být hotová raketa s dotykovou qwerty klávesnicí.
Do telefonu už jsem si nahodil novou verzi os 10.3 (leak) a z30 s tímto os vypadá ještě lépe. Nevýměnné baterky bych se vůbec nebál. Taky jsem vždycky chtěl výměnnou, ale pak sem si řekl: A proč? Stejně to nikdy neměním...
mrkrystofik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 9. 2014 20:32

Než chce člověk měnit baterii za novou, tak většinou telefon prodá. Aspoň mě to tak je, to bych nebral jako nevýhodu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků