Smartphone do 3500

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vagi 23. 8. 2014 11:26

Nechci ti brát iluze, ale Doogee DG800 používám, vše funguje na 100% a jsem spokojený. Root je na Kitkat trošku složitější, než na JB, ale jde. Fix GPS je vzhledem k chipsetu MTK trošku delší, ale jde (navi v mobilu využívám zřídka) Mám na něj 2 roky záruku (rozuměj daňový doklad) tak nic neřeším.
Za peníze, za které jsem ho koupil, si věhlasné značky mohou v podobné konfiguraci nechat jen zdát.
3.0 V6
Vagi
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 23. 8. 2014 11:33

Daňový doklad není totéž, co reálná záruka. Záleží, od koho je....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Vagi 23. 8. 2014 11:35

Vzhledem k tomu, že je na daňovém dokladu přímo napsáno, že slouží zároveň i jako záruční list, tak to tak beru. Je to koupeno z jednoho e-shopu. Reklamu mu dělat zde nebudu (ani přes SZ)
Když to shrnu, tak mám čínskej sráč, který bez problému funguje. Jak dlouho, to ukáže čas :-)
3.0 V6
Vagi
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 23. 8. 2014 11:46

Reku píše:ramses - proč je výběr zadavatele lepší, než zde psané ZOPO?

-- 23. 8. 2014 06:29 --

Šrot Doogee bych taky nebral.



Protože PRESTIGIO MultiPhone 5504 DUO je o generaci dál než Zopo ZP 700.
Je výkonnější, uživateli přináší více výhod, je lépe přizpůsoben pro náš region, je pro něj optimalizovanější, má lepší podporu a displej
http://www.prestigio.cz/catalogue/Multi ... PSP5504DUO

Zatím u nás na trhu nemá v této cenové relaci konkurenci. Výborně vybral -rokol - zadavatel dotazu ..... ;-)
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenda321 23. 8. 2014 12:30

vzdyt CPU, RAM, rozliseni ma stejne, tak o jakou generaci dal? jak vykonnejsi? jak lepsi display? videls to zopo? ma vetsi uloziste, to je jedina papirova vyhoda, po zmene velikosti particii a moznosti ukladani na kartu to je ale minimalni rozdil.

prosim, napis PRESNE, v cem ma vyssi vykon a co jsou ty vyhody nebo lepsi uzpusobeni na region?
zdenda321
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 23. 8. 2014 12:36

zdenda321

Když nerozumíš psanému textu, tak se neztrapňuj.
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 23. 8. 2014 13:34

Ani Zopo ani Prestigio nemám, tak nemohu porovnat. Pokud ale má stejné rozlišení i procesor, tak bych rozhodně nemluvil o generaci.... Ale neznám parametry....
Dále - větší úložiště je určitě výhoda!
Podpora a optimalizace je subjektivní záležitost. Mé Lenovo A820 nemá ČR distribuci, ale je taky plně česky a plně optimalizované pro náš region.
Ale o subjektivní FRÁZE tu přece nejde! Tak prosím jen fakta !
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 23. 8. 2014 14:04

repartition řeší spoustu problémů,použivam od dob zte joe,realita je ale takova že pokud udělate jenom repartition a nikoliv link lib,dalvik na ext vytv. oddil je to smesna berlicka hasici jenom zakl. prusvih.No a pokud udelate link nutne potrebujete sd kartu velmi rychlou,kvalitni,spolehlivou.Opomijim pokud probiha trimming pri tomto nastaveni- po kazdym bootu si pockate..samotne prerozdeleni a nasledne app na kartu je lepsi nez dratem do oka ale nedostacujici a to z principu jak system funguje,nevybavene kriply s nedostacujici kapacitou v tomto ohledu v roce 2014 fakt nebrat..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spaidy96 23. 8. 2014 14:52

Vagi píše:Nechci ti brát iluze, ale Doogee DG800 používám, vše funguje na 100% a jsem spokojený. Root je na Kitkat trošku složitější, než na JB, ale jde. Fix GPS je vzhledem k chipsetu MTK trošku delší, ale jde (navi v mobilu využívám zřídka) Mám na něj 2 roky záruku (rozuměj daňový doklad) tak nic neřeším.
Za peníze, za které jsem ho koupil, si věhlasné značky mohou v podobné konfiguraci nechat jen zdát.

Mám jej taky a na 100% rozhodně nefunguje a spokojenej jsem jen z 50%. Stačí si přečíst diskuze jak si lidé na něj stěžují.
Spaidy96
Junior

Odeslat příspěvekod zdenda321 23. 8. 2014 15:20

stale nevidim, v cem je o generaci dal a v cem jsou ty vyhody prizpusobeni pro CR. uloziste jsem napsal, sam mam 4GB model s repartition na zhruba 2 GB a zatim staci. ale jak pisu, to jsem spomenul.

reku: na chlup stejnej CPU, stejna RAM, stejne rozliseni displaye, IPS na zp700 je vzhledem k cene brilantni. tak zas jenom ramsesovy arogantni kecy
zdenda321
Junior

Odeslat příspěvekod Vagi 23. 8. 2014 18:42

Spaidy96 píše:Mám jej taky a na 100% rozhodně nefunguje a spokojenej jsem jen z 50%. Stačí si přečíst diskuze jak si lidé na něj stěžují.

Možná po nějakém čase s tebou začnu souhlasit. V tuto chvíli mám jiný názor. Ale taky mám DG800 jen krátce.
3.0 V6
Vagi
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 24. 8. 2014 00:52

DOOGEE nebrat, slabá podpora výrobce, chybějící aktualizace, kdovíjak fungující servis aj.
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod lostsoul 24. 8. 2014 06:14

Ramses33, pletes se jako obvykle. To same ve vlaknu o kopii iPhone, kde jsi mne oznacil za hlupaka. Prosim uved kde, v cem je Prestigio o generaci dal. Diky.
lostsoul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 24. 8. 2014 07:27

Samozřejmě Prestigio není o generaci dál. Vycházím z parametrů, které tady byly uveřejněny. Jen ta paměť je plus, ale to není generace, ale je to třeba pro mé dost důležitý údaj a plus.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod grndl 25. 8. 2014 03:51

řešil jsem pro kolegu telfon, ve výběru bylo jak zopo ZP700 tak prestigio 5504 ...a vyhrálo to Zopo

U prestigia se mi nelíbil display. QHD na 5" už nic moc a tey barvy byly divné, zato u zopo se mi display líbil dost (a přitom má stejné rozlišení). Pravda, barvyčky jsou takové jásavé, ale aspoňs e to líp čte. Potěšil mě i maximální jas, ten je hodně nadstandardní.
Prestigio je na omak takové plastové, sedmistovka je na dotek (samozřejmě taky plastová) ale pocit je příjemnější a celkově se ten telefon příjemně držel. Na fotkách to není vidět, ale v reálu je na zádech příjemně zakulacený a boky má štíhlé. Zopo bylo po koupi třeba aktualizovat, z výroby tam byla jen 4.2 android, ale ke stažení je 4.4.
Jinak čipset mají oba dva telefony stejný. Jedinou výhodu prestigia vidím v tom, že má více paměti, ale stejně je to málo a budeš potřebovat sd kartu.

Mě navíc u prestigia štvou předinstalované aplikace, ten jejich installer zabít je nutnost. Chce to root a vykopat ho násilím. U zopa nic takového nebylo nutné (tedy až na updare firmwaru).

mimochodem... minulý týden mi z číny přišel na zkoušku neken n6, vyšel na 3200,- parametry: fullHD 5" 2GB RAM /32GB ROM 13MPX foťák... (to jen pro srovnání, co se nabízí tady a co jinde)
grndl
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků