Malý odolný mobil

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Mil64.m 4. 8. 2014 14:35

Přes 2 roky používám odolný SE xperia active. Plně mi vyhovuje jeho velikost cca 54 x 90 mm (3,5 palc.displej)- při sportu mi vleze do zadní kapsy u trenérek,či elesťáků, příp.se dá příjemně nosit v ruce. Ale nestačí mi kapacita pamětí a pár.dalších věcí. Nemáte někdo tip na podobný odolný mobil, který by nebyl větší než cca 55 x 100 mm, byl odolný, s GPS, relativně lehký, min.1 GHz procesor. min.1 GB RAM a 4 GB paměť. Uvítal bych i výkonnější baterii i foták. Bohužel mám pocit,že dnes to všichni výrobci chytrých a prům.výkonných mobilů tlačí do displejů 4,5 - 5,5 palce a tomu odpovídající velikosti :-(
Mil64.m
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 4. 8. 2014 14:47

S tou minimální velikostí jsi to přehnal, vždyť i Samsung Galaxy Young nebo Xperia Tipo je o pár mm větší... :-D
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Mil64.m 4. 8. 2014 18:22

Tahle velikost se mi vleze do kapsičky v běžeckých věcech. A právě SE Xperia active je ještě menší (92 x 55 x 16,5 mm). Prostě bych si vystačil s displejem 3,5 palce, ale slušný mobil a ještě k tomu odolný se snad v této velikosti nedělá :-( (ani v Číně)
Mil64.m
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 4. 8. 2014 18:44

A co takhle větší kapsičku a do ní Samsung Galaxy Xcover2 ?
D.Francis
Uživatel deaktivován