HTC Desire 610 vs Sony Xperia M2

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod mader96 27. 6. 2014 12:58

Dobrý den,
jak už nadpis napovídá rozhoduji se mezi těmito 2 telefony. Telefony jsou v podstatě totožné, HTC bude mít nejspíš kvalitnější zvuk a displej než Xperia, navíc HTC beží na Androidu 4.4. Zatím jsem rozhodnutý pro HTC, ale 1 věc mě odrazuje. Na stránkách vodafone (telefon musím koupit u vodafonu, neptejte se na důvod) je že nemá NFC, když jsem zkoušel Googlit tak to bylo půl na půl. Někde psali, že NFC má a někde, že nemá. Jak to tedy je? Pokud nemá NFC tak to raději půjdu do Xperia. Popřípadě jaký telefon od vodafone by jste mi do 8k doporučili?
Díky za rozumné odpovědi.
Naposledy upravil mader96 dne 27. 6. 2014 13:51, celkově upraveno 1
mader96
Junior

Odeslat příspěvekod domcek 27. 6. 2014 13:07

Počkej, nechtěl jsi napsat Desire 310? Nebo naopak Xperii M2?
Vždyt XM a Desire 610 jsou mobily z jiné kategorie !

Jinak v této ceně je vždy tak trochu problém něco sehnat, vlajkové lodě jsou cenou nad a střední třída pod. Koukal jsem do VF a nejlepší v týhle cenový relaci mi tam přišel LG G2 Mini

Co se týče NFC u 610, prý to záleží na konkrétní verzi, takže to chce se zeptat na pobočce VF ;-)
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 27. 6. 2014 13:20

Vzal bych HTC Desire 610 :-)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod mader96 27. 6. 2014 13:50

jj sry nějak mi vypadlo ta 2 :D myslel sem Xperii M2
mader96
Junior

Odeslat příspěvekod kecinzer 1. 7. 2014 16:20

Řeším teď stejný problém. Cenově mě telefony vyjdou stejně (je to speciální nabídka). Zatím mně lidé doporučují spíš Xperia M2, jenže dle recenzí má horší foťák. Problém je, že na Desire 610 zatím není žádná česká recenze.
Co se týče verzí Androidu, takt o problém nebude, M2 má sice 4.3, ale aktualizace na 4.4.2 je potvrzena.
kecinzer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 1. 7. 2014 18:02

Na HTC Desire 610 nějaká recenze určitě brzy vyjde... :-)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod kecinzer 1. 7. 2014 19:30

Tak jsem prolezl nějaké zahraniční a ve srovnání dokonce psali, že Sony má lepší foťák jak Desire 610.
Já mám tedy rozhodnuto, volím M2.
kecinzer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 1. 7. 2014 20:21

Zalezi,na kterych strankach jsi to cetl... V nasich recenzich nebyl fotak u Xperie M2 moc chvalen...
D.Francis
Uživatel deaktivován