Spolehlivy a rychly telefon

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod horava2 8. 6. 2014 15:09

Cau,

jaky telefon mi doporucite? Mel jsem Nokii N8, pak jsem presel na Samsung Galaxy SII a oba me zklamali. Samsung se zasekava, treba nechapu jak muze hlasit plnou pamet, kdyz telefon pouzivam jen na volani, psani sms, ukladani kontaktu a FB messanger. Hlavne se mi proste vymazaly kontakty co jsem mel ulozene v telefonu. Uz tomu moc neverim, tak jaky by jste mi doporucili?

Potrebuji:
Spolehlivy, kvalitni display pro prohlizeni fotek, pripadnemu surfovani na netu, FB messanger, velkou pamet abych tam mohl mit historii zprav a i tisic kontaktu ulozenych v telefonu, ktere se mi samy nesmazou! Cenove tak kolem desitky, do desitky. Diky!
horava2
Junior

Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 8. 6. 2014 15:15

Pokud nechceš řešit paměť a ostatní věci, tak myslím že nejlepší volbou bude Windows Phone OS.

Taková Nokia Lumia 925 případně levnější model 920 budou dobrou volbou.
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Junior

Odeslat příspěvekod horava2 8. 6. 2014 15:49

No nevim, Nokii moc neverim. To uz spis mi prijde sympaticnejsi Galaxy S4 nebo Iphone popr. LG?
horava2
Junior

Odeslat příspěvekod o.m.p 8. 6. 2014 15:49

Přesně pokud tě nebaví pořád něco s telefonem řešit jdi do WP telefonu. A výběr je už na tobě kolik máš peněz a co vše požaduješ.
o.m.p
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ramses33 8. 6. 2014 17:11

horava2 píše:Cau,

jaky telefon mi doporucite? Mel jsem Nokii N8, pak jsem presel na Samsung Galaxy SII a oba me zklamali. Samsung se zasekava, treba nechapu jak muze hlasit plnou pamet, kdyz telefon pouzivam jen na volani, psani sms, ukladani kontaktu a FB messanger. Hlavne se mi proste vymazaly kontakty co jsem mel ulozene v telefonu. Uz tomu moc neverim, tak jaky by jste mi doporucili?

Potrebuji:
Spolehlivy, kvalitni display pro prohlizeni fotek, pripadnemu surfovani na netu, FB messanger, velkou pamet abych tam mohl mit historii zprav a i tisic kontaktu ulozenych v telefonu, ktere se mi samy nesmazou! Cenove tak kolem desitky, do desitky. Diky!

Něco mě nesedí. Když máš android, gogle účet a kontakty uložené jako googgle účet, tak se synchronizují s google účtem. Jsou zálohované. Stejně z google účtu synchronizuješ schůzky a pod. V případě ztráty telefonu či jiné potřeby, dáš jen synchro s google účtem. Něco jsi zanedbal.

Pokud se týká další nezávislé zálohy telefonu, tak jsou zálohy i na PC, firmy k tomu poskytují aplikace. Huawei ji má zdarma a ta spravuje kompletní telefon včetně apek napříč modely a jejich telefony mají možnost uložit zálohu i na sd kartu.
ramses33
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod domcek 8. 6. 2014 17:45

Tak LG má poměrně spolehlivé modely, nevím jak chceš cenou, jmenovitě jsou slušné
LG G2 16GB případně levnější LG Optimus L9 II
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior

Odeslat příspěvekod dukem 10. 6. 2014 09:55

Ramses má pravdu, stěžuješ si na telefon, ale kontakty se ti samy asi nevymazaly a plnou paměť musíš mít z nějakého důvodu... stačí se podívat co máš uložené na vnitřní SD kartě telefonu nebo jaké máš nainstalované aplikace.
Možná ani není důvod kupovat nový telefon...
dukem
Junior

Odeslat příspěvekod j.x.e 10. 6. 2014 12:00

iOS nebo WP, ios je použitelnejší ten system je dal je na to víc appek přísluška atd...proste je to lepší ale dražší, nokia je dobrá že je levná a taky spolehlivá ale neuděláš toho sní tolik jsou tam omezení kvuli mladosti systemu
MacBook Pro 13" 2017
j.x.e
Junior

Odeslat příspěvekod horava2 10. 6. 2014 18:03

Premyslim nadtim LG Optimus L9 II. Vychazi i znacne lip nez co mam ted. Jen nevim, ma zadni diodu, ktera lze pouzivat jako svetlo?
horava2
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 10. 6. 2014 18:08

LG l9 II u fotoaparátu diodu má...
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Mike75 10. 6. 2014 22:38

Kup Nexus 5 a budeš maximálně spokojený.
Mike75
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 10. 6. 2014 22:41

Kup LG G2 a budeš ještě spokojenější... :-))
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 6. 2014 07:54

iPhone 4S - splňuje všechny tvoje požadavky.
anonymni