LG G2mini nebo L90 ?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nery 5. 6. 2014 19:51

No tak když vidím tu diskuzi tady, tak to vypadá že vezmu L90. Za ušetřené peníze koupím fólii a pouzdro.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frogi 5. 6. 2014 20:31

Poletucha - No quertz opravdu mit nebude :-) qwertz ale zkuste hledat při psaní SMS vlevo dole je symbol klávesnice, tam ikona ozubeného kola (nastavení) - tam hledat čeština qwertz - upozorňují ze je ukryta hluboko v seznamu. :-)

Nery - tak nejak jsem taky uvažoval :-) ( plus člověk musí vědět zda LTE ano či ne)
Frogi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod poletucha 5. 6. 2014 20:53

Frogi ma pravdu je hodne hluboko a dokonce qwertz :-)
poletucha
Junior

Odeslat příspěvekod klouzan 20. 7. 2014 14:19

Ahoj také mám teď g2mini místo s4mini.Velmi podobné zkušenosti zatím,jako poletucha.Baterie luxus proti samsungu. Lepší příjem signálu mi také vykazuje. Místo led používám led actor.Řešite tu slovníky,prosím používám klasickou tel. klávesnicí na psaní s t9,čemu nerozumím je,že se neuci,nepamatuje nová slova.Nevíte proč? Děkuji
klouzan
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 20. 7. 2014 15:38

Nová slova se potvrzují opětovným kliknutím, nicméně já si na L90 stáhl google klávesnici, která podporuje psaní tažením (swype). Funguje dobře.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod klouzan 20. 7. 2014 16:40

Nerozumím:) prosím jak to myslíš, to dvojité kliknutí?Tak už jsem na to přišel,jsem pomalejší. Díky. Ještě se zeptám, doporučite nějakou klasickou klávesnicí s GP,která má případné větší písmenka?
klouzan
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 20. 7. 2014 18:49

Jak jsem psal, já používám klávesnici google a přestože mám velkou ruku, psaní pomocí metody swype jde úplně v pohodě a rychle.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 20. 7. 2014 19:04

Mám A.I. Type a je super :) Nastavíš si vše,co potřebuješ...
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Mildapm11 20. 7. 2014 19:26

Dobra je tez touchpal, ma moznost nastaveni velikosti a spoutu moznosti customizace.
Mildapm11
Junior

Odeslat příspěvekod klouzan 21. 7. 2014 13:59

Jo zkusil jsem tu TouchPal a vypadá dobře,chytrá. U té A. I. Nevím jestli jde přepnout na klasickou telefonní.
Nevíte ještě kde stáhnout nějaké tučné písmo,používám ten gothic nebo robo. A bral bych i silnější.
klouzan
Junior

Odeslat příspěvekod homomorfismus 10. 5. 2015 18:30

Ahoj, kupuju si nový telefon a rozhoduji se mezi těmito dvěma. Něco málo jsem početl a na každém z nich je jedna věc, která mě od něj odrazuje. LG G2 mini má podle některých zahraničních recenzí ne úplně dobrý zvuk ze sluchátka při telefonování a L90 má zas podle některých hlasů potíže s příjmem a přesností GPS. Obojí je pro mě docela zásadní - telefonování je pořád tak nějak hlavní věc, co s telefonem chci dělat, takže tam bych nějaké zásadnější kompromisy dělal nerad, a GPS je pro mě víceméně hlavní přidaná hodnota smartphonu. Trochu mě ale zaráží, že někde zase se zvukem G2 mini, resp. GPS L90 nemají vůbec problém, tak nevím - nerad bych ty telefony odepsal jen kvůli tomu, že si někdo někde nezvládl něco nastavit nebo měl špatný kus. Můžu se zeptat majitelů, jak to se zvukem / GPS u těchto telefonů je?
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod kamik99 12. 5. 2015 07:36

Na G2 mini jsem žádný problém se zvukem neměl. S GPS to však bylo horší. Velmi špatný příjem. Pohledej zkušenosti po netu. Já telefon kvůli GPS vrátil.
kamik99
Junior

Odeslat příspěvekod homomorfismus 12. 5. 2015 08:32

Hm, tak to si koukám nepomůžu :( Rád bych telefon použil i jako záznamník trasy na kole, nicméně jestli L90 i G2 mini mají problémy s GPS, budu se asi muset poohlédnout jinde. Trochu mě nicméně překvapuje, že někdo si na to stěžuje a někdo zas uvádí, že příjem a přesnost je OK. Možná otázka měřítka...
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 12. 5. 2015 11:32

L90 je za ty peníze pořád poměrně dobrý telefon, navíc nedávno dostal aktualizaci na 5.0.2. Nicméně je fakt, že ta GPS je malinko slabší. Fix tak cca 30 vteřin, záznam trasy, hlavně při chůzi občas odskočí o 5-10 metrů, což je ale na telefon této kategorie v normě. Pokud to jde o GPS, doporučil bych z vlastní zkušenosti nějaký Samsung.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 5. 2015 11:41

Samsung Galaxy Express2
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků