LG L90 nebo L9 ii ?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod johnier 24. 4. 2014 15:02

jo vzal jsem L9 ii nakonec.
prvni dojmy jsou ze pusobi hodne lacine plastově a je lehoučkej.
prostředí se me moc líbí, hlavne tim jak jde nastavovat hodně věcí.

snad tomu daj kit kat :)
johnier
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 24. 4. 2014 15:56

Tomu že dostane KitKat bych moc nevěřil.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renny7046 24. 4. 2014 16:00

proč by ne pokud vím tak se začíná pomalu uvolňovat právě
renny7046
Junior

Odeslat příspěvekod outlier 28. 4. 2014 11:42

D.Francis píše:outlier: pockej si na Acer Liquid E3 Duo za 5,5k ;) vypada dobre a mel by se brzy zacit prodavat...


No, na Amazonu.de stojí Acer E3 250 euro, to je trochu víc než 5500, za tuhle cenu už mi nepřijde moc zajímavý.
outlier
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 28. 4. 2014 11:55

Vychazel jsem z ceny na Heurece,kde jej nektere eshopy maji na objednavku,ale myslim,ze v kvetnu jiz bude skladem :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod outlier 28. 4. 2014 19:34

Tak to jsem zvědavý, jestli u nás bude opravdu levnější než v Německu - tam skladem už je - většinou to bývá naopak. Nebo že by se u nás prodávala ořezanější verze?
outlier
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 28. 4. 2014 19:42

Slabsi verze E3 - to asi ne,mozna Acer stanovil predbeznou cenu pro CR,kterou pak treba upravi... :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod jaKub 31 29. 4. 2014 05:57

Čaute, chtěl jsme se zeptat uvažuji také mezi těmito mobily LG L90, LG Optimus L9 II a ještě jsme zařadil do výběru LG Optimus G.
Poraďte který pořídit. Přecházím z Nokie E52, tak jdu docela do neznáma. Na telefonu používám: volání, sms, prohlížení internetu, email, foťák, GPS, navigaci, svítilnu, kalendář, prohlížení dokumentů příležitostně i editaci, sporttrack, sem tam koukám na youtube, skype. Nehraji hry. Předem díky za rady.
jaKub 31
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 29. 4. 2014 06:17

LG Optimus G je drazsi,a navic z EU distribuce bez oficialniho prodeje. Volil bych LG l9 II - recenzemi vyborne hodnoceny telefon. Jen v pripade,ze bys vyuzil prijem LTE od Vodafone,tak se vyplati vzit LG Optimus F6
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 4. 2014 07:19

Třeba z Maxshopu bych ten LG G klidně vzal. Servis bez prolému. A je to výborný telefon.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 29. 4. 2014 07:45

Počkejme si na recenze L90.
L9 II nnastavila laťku sakra vysoko, navíc je zhruba o 400 Kč levnější, takže vše svědčí spíš zvednout ruku pro L9 II.
Na druhou stranu L90 není nástupcem L9 II. Nahrazuje L7 II. Proto to rozlišení displeje. A taky ta enormní baterie. Ta baterie L90 je přímo bezkonkurenční.
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaKub 31 29. 4. 2014 08:51

No doufám, že mi do té doby moje E52 vydrží. Přestává ji fungovat vnitřní reprák a špatně slyším hovory. Jinak je stále super. No až na prohlížení www už moc nestíhá.
LG L9 II vypadá dobře. Počkáme na recenzi LG L90 a pak se rozhodneme. A nástupce L9 II má být kdy, nevíte?
jaKub 31
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 29. 4. 2014 08:58

O moznem nastupci LG l9 II se nic nevi. Na tvem miste bych na LG L90 asi necekal,protoze LG l9 II ma jemnejsi displej,velmi vybornou vydrz baterie,odladeny system a nizsi cenu... Precti si recenze a testy,nekde se na nej podivej...
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod jaKub 31 29. 4. 2014 09:03

LG l9 II jsme již viděl vypadá moc pěkně, jen mi na ni vadí menší vnitřní paměť - to nevadí vše jde přesunout na kartu,ne? No a foťák moc lidí nechválí. Ale za tu cenu asi moc lepší jinde nebude, ne?

-- 29. 4. 2014 09:08 --

Jo a ještě jsme se chtěl zeptat LG l9 II - to ovládání Tv funguje i na jiné TV než na LG? Mám doma sony (smart). Díky za odpovědi.
jaKub 31
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 29. 4. 2014 09:11

A predpokladas,ze LG L90 na tom bude s fotakem lepe? U te inter.pameti je to stejne,jako u LG L90- podivej se na diskuzi o ni... Sony a jine TV jdou ovladat.
D.Francis
Uživatel deaktivován

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků