Telefon kolem 5000 Kč dvou-sim

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod dede 6. 3. 2014 17:27

Jsem v mobilech úplně mimo, vývoj nesleduju a dostal jsem v práci limit 4500 Kč bez DPH na telefon. Potřebuju dvou-sim..firma sleduje hovory a já nechci nikomu vysvětlovat proč volám manželce.
Jinak by měl umět rychle všechny běžné funkce, hodně používám email, čtení PDF příloh a protelefonuju tak 800min měsíčně, takže by měl mít solidní zvuk. Hry nehraji.

Je to pro firmu, takže jenom oficiální distribuce...Alza, Czc, operátoři.

Měl by někdo tip?
dede
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 3. 2014 18:22

Operátoři dualsim telefony neprodávají, ty můžeš vynechat.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod D.Francis 6. 3. 2014 18:49

Pokud to nespecha,v dubnu se ma zacit prodavat HTC Desire 310 Dual,ma byt za cenu do 5k.
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Powerslave 6. 3. 2014 19:03

Xiaomi Red Rice/Hongmi. Omrkni a nebudeš litovat. Je to jako Mercedes z Číny.
NOKIA 7 plus (6 GB)
Powerslave
Junior

Odeslat příspěvekod dede 6. 3. 2014 19:09

Ten Xiaomi je super, ale je přes rozpočet a nemůžu to ani doplatit. :-(
dede
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 3. 2014 19:11

Co LG L5II dual?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Beavers 6. 3. 2014 19:32

No a já zase navrhnu myPhone Next. Víc psát netřeba, na AndroidForum.cz je o něm celé vlákno. I tady se o něm diskutovalo.
Beavers
Junior

Odeslat příspěvekod kubis 6. 3. 2014 19:46

Pokud to má být kolem 5445 Kč s DPH, tak bych se taky přikláněl k Xiaomi Hongmi- Red Rice! U menších prodejců se vleze do této cenu, u vyšších (např. mironet, tsbohemia apod.) je za cenu zhruba o 500 dražší :)

Nejde si to připlatit? :( na Heuréce píšou, že je od 5230 Kč - zjistit jestli je prodejce plátce DPH a vleze se to do limitu, ne? :) (4500 Kč bez DPH = 5445 Kč s DPH)
MobilMania: iPhone 6+ 64GB
Živě: i5-2500K, GTX 560 Ti, W10
Garáž: VW POLO 1.2 TSI
kubis
Junior

Odeslat příspěvekod dede 6. 3. 2014 20:32

Právě že nemůžu doplatit a firma asi kvůli záruce nepůjde do nějakého přeposílače. Kdyby telefon umřel, tak bych měl problém.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod kubis 6. 3. 2014 22:30

A co něco z portfolia Lenova? :) Například Lenovo A850 (cena 3 990,- s DPH - mironet.cz)
MobilMania: iPhone 6+ 64GB
Živě: i5-2500K, GTX 560 Ti, W10
Garáž: VW POLO 1.2 TSI
kubis
Junior

Odeslat příspěvekod mandak1 6. 3. 2014 22:56

Taky doporučím myPhone next. Mám ho týden a nemůžu si stěžovat. Rychlý, celkem slušná výdrž, provoz na 2 SIM bez problémů. Je to sice méně známá značka a na první pohled to může u někoho vzbuzovat odpor, ale není se čeho bát.
mandak1
Junior

Odeslat příspěvekod atlet69 6. 3. 2014 23:01

Vůbec se toho neboj http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Red-Rice-Hongmi-WCDMA-3G-Phone-MTK6589T-Quad-Core-Xiaomi-Hongmi-Red-Rice-WCDMA/1573380547.html Pokud nemáš s obchodem ze zahraničí zkušenosti, požádej někoho, kdo takto běžně obchoduje. Asi se budeš divit, kdo všechno z tvého okolí má s nákupy mimo ČR zkušenosti. Dobrý je také http://www.aliexpress.com/item/in-stock-Jiayu-G5-mobile-phone-MTK6589Tquad-core-smartphone-1GB-4GB-2GB-32GB-Metal-Body-4/1368855483.html Je celý kovový a když jsem ho dnes držel v ruce, tak jsem o něm vážně uvažoval.. Perfektní HD displej a perfektní zpracování.
atlet69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dede 6. 3. 2014 23:04

Asi jsi nečetl zadání! Bude to kupovat firma, takže nějaký čínský eshopy nepřipadají v úvahu!
dede
Junior

Odeslat příspěvekod Beavers 6. 3. 2014 23:15

Znovu navrhuji myPhone Next. Doporučuji příslušné informace (recenze, poradna) o tomto telefonu na Heureka.cz. Distribuce je česká (CPA.cz), prodej např. u Alza a Datart. Cena kolem 4.600 Kč. Mám ho od podzimu a stále jede bez problémů. Je skutečně vynikající. Je v něm plnohodnotná čeština, telefon má servisní zajištění u CPA.cz - viz jejich web, kde je podrobný popis telefonu i s příslušnými videi.
Beavers
Junior

Odeslat příspěvekod suckerr 8. 3. 2014 00:47

Jj za sebe bych taky rozhodně doporučil Myphone Next. :-) osobní zkušenost nemám ale teď sem vybíral a pokukoval a uvažoval sem o něm. :-)
suckerr
Junior

Další stránka