Telefon od operátora? / Samsung Galaxy Young S6310?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod tresy 18. 11. 2013 18:22

Dobrý den, budu kupovat vánoční dárky a chtěl bych zde poprosit o radu. Pro 14-ti letého syna bych chtěl pořídit první smartphone s Androidem. Nejdůležitějším faktorem je cena. Vybral si sám a to v nadpisu zmíněný Samsung Galaxy Young, v T-Mobilu ho mají za hezkých 2 199,-Kč a to je CZ distribuce. Je to dobré nebo od něj "ruce pryč"? Má 768 MB RAM, což mi přijde slušné na tak levný telefon. Koukal jsem i na jiné telefony, ale to je vždy cenově někde jinde a také to nemusí běhat o mnoho lépe. (Třeba Y300, ale má jen 512 MB RAM)

Dále chci koupit do rodiny Lumii 520, jen mě překvapily ceny šedivek/ známých eshopů/ operátorů. Vždy jsem myslel, že telefony od operátorů jsou předražené a tahle Lumia vychází od O2 za pěkných 3 395,- Kč, zatímco třeba u CZC/Okay/Nokia e-shop je za 3 790,-. Mám ji vzít od O2 nebo je tam nějaký háček?
tresy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SenatorCZE 18. 11. 2013 18:55

Android, v této cenové kategorie se vám bude sekat. když nový mobil do cca 3,5k tak nějaký s WP8.
L520 u 1-2umobil.cz za 3099,-. Obchod je ověřený zákazníkem a má hodně pozitivních recenzí.
SenatorCZE
Junior

Odeslat příspěvekod aje1 18. 11. 2013 20:19

aje1
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 19. 11. 2013 17:47

Ofiko distribuce se u Lumií nemůže rovnat cenám šedivek. Záruka ale u šedivky je u autorizovaného servisu, takže jedna z "vad" šedivek odpadá.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod josje 19. 11. 2013 19:44

Pokud se nepletu tak ten galaxy young je strašně mrňavej pokud to synovi nebude vadit. Proto bych radši volila ten h y 300. Otázka je kolik hodláte do syna investovat
josje
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tresy 19. 11. 2013 22:21

Díky za odpovědi ;)

-- 19. 11. 2013 22:27 --

dejvidek píše:Ofiko distribuce se u Lumií nemůže rovnat cenám šedivek. Záruka ale u šedivky je u autorizovaného servisu, takže jedna z "vad" šedivek odpadá.
dejv

To ano, ale bohužel jsem se již setkal, na jednom z heurekou doporučovaných e-shopu, s Lumií z indické distribuce. V popisu zboží bylo pouze, že telefon nepochází z CZ distribuce. Telefon jsem tedy vrátil, protože indickou distribuci tady v rámci záruky neopraví a tak už po těchto zkušenostech radši sáhnu po české.
tresy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 20. 11. 2013 13:43

I to se může stát, já natrefil na Německou, Polskou a 1020 od O2 je Maďarská....dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tresy 20. 11. 2013 14:28

Já myslel, že O2 prodává telefony z české distribuce?
tresy
Kolemjdoucí