mobil pro ženu kolem 5000 Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sequana 14. 10. 2013 17:04

Prosím o radu, který mobil s androidem si koupit. Potřebuji ho hlavně na volání, SMS, příležitostné focení,wi-fi, dobré rádio a používání aplikací, gps vítáno. Vzhledem k tomu, že jsem žena by měl i zajímavě nebo elegantně vypadat . Hry hraji jen příležitostně. Nechci nic velkého a na android jsem zvyklá. Nechce se mi dát za něj příliš větší částku vzhledem k tomu, že mi za posledních 10 let už byl mobil třikrát odcizen. Měla jsem samsung galaxy mini2, ráda bych už telefon o něco lepší a netrvám na samsungu. Děkuji za rady, vím, že v této cenové kategorii nemohu očekávat úplně bezproblémový a špičkový mobil, takže prosím o typy na zlatý střed.
sequana
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 14. 10. 2013 17:37

Podivejte se na HTC Desire X, neni to uplna novinka, ale design ma docela povedeny a dobrou vydrz baterie.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mimonaut 14. 10. 2013 18:44

OT: Bezproblémový mobil lze i v této cenové relaci, jen asi ne s androidem..
mimonaut

Odeslat příspěvekod SenatorCZE 14. 10. 2013 19:35

Co takhle Xperia L ?

Ale s l620 by jste byla více spokojená co se týče systémové plynulosti
SenatorCZE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vat. 14. 10. 2013 20:24

Doporučil bych Desire X, ale opravdu bych zvážil ten operační systém, 620 by dle vašich potreb byla asi opravdu nejlepší volba.
vat.
Junior

Odeslat příspěvekod sequana 14. 10. 2013 20:35

Nad tím L hodně uvažuji, ještě jsem se dívala na nějaké Lg-myslím7 a taky na ten HTC. Ráda bych zůstala u androidu, mám ho i na tabletu a jsem na něj zvyklá i když jsem hodně na nokie četla chválu. Asi má každý nějaké mouchy, ale pro běžné používání by byl nejvhodnější který?
sequana
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vat. 14. 10. 2013 21:08

Pro běžné používání by byl dle me lepší WP8.
vat.
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 15. 10. 2013 19:27

Blbost, pro bezne pouzivani staci jakykoliv system. To LG i HTC jsou dobre volby, navic u obou je dobra vydrz baterie. Kdyz jste zvykla na android, nenechte se zvyklat a neprechazejte.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vat. 15. 10. 2013 20:06

To bych ti mohl říct ze když si byl zvyklej na mobil bez os, tak u nej zustan. Proc by neměla přecházet? WP je systém kde se ji nic nezadrhne a nerestartuje, tak nevidím důvod v téhle cenovej relaci zůstávat u androidu. Navíc zde má navigaci zdarma..
vat.
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 15. 10. 2013 20:52

Cenová relace je dobrá i pro android, to se neboj. :pozor Když jí vyhovuje android, tak proč by měla přecházet, navíc k tomu má se stejným systémem i tablet. Navigace zdarma navíc je dobrá, to ano, ale v úvodním příspěvku o ní zmínka není, navíc i na androidu jsou navigace zdarma, které se dají příležitostně využít. A k tomu zadrhávání se ani nebudu vyjadřovat.

NEJSEM PROTI WP8, DOKONCE JE DO CENY NAPŘ. 5TIS. KČ DOPORUČUJI ČASTĚJI NEŽ ANDROID. ALE NELÍBÍ SE MI, ŽE TU SPOUSTU LIDÍ STÁLE DOKOLA PROSAZUJE WP8 ZA KAŽDOU CENU, NAVÍC S NÁZOREM, ŽE DO CCA 5-6 TISÍC NIC LEPŠÍHO NEEXISTUJE. TO JE PROSTĚ VELMI OMEZENÝ NÁZOR, TO AŤ SE NA MĚ NIKDO NEZLOBÍ. :!:
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vat. 15. 10. 2013 21:46

V prvním prispevku psala ze GPS vítána, z toho usuzuju ze navigace je výhoda. Já taky nejsem proti androidu, třeba porad čekám na ZTE Grand x2 in, to by byl podle me velmi dobry telefon jestli bude opravdu stát lehce pres 5000, ale nějak to s nim vázne, jinak v dražších modelech se podle me WP zatím nechyta. Ale kazdy má jiné priority a tím pádem i upřednostňuje různe OS.
vat.
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 15. 10. 2013 21:58

Ok, dobrý, nechme toho :lol: , hlavně že jsme se dohodli, dobrou. :D
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod metyn 16. 10. 2013 06:10

mám 620 lumii a cera lg l5 II, oba stály do 4000 kč a nutno řéct, že sů oba opravdu výborné na to co stály, lg má parádní notifikační diodu a určo lepší dizajn ( subjektivní pohled ) a hlavně opravdu podařený displej, už enom gvůli temu bych šel do lg ale asi do lg L7 II, má věčí baterku a lepší výdrž ( pravil kámoš) - za mňa teda LG L7 II. tož tak teda Meta.
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 16. 10. 2013 21:40

HTC DESIRE X. Spolahlivy mobil, ktory splna vsetky poziadavky dotazujucej sa. Takisto nechapem, ked niekto napise, ze chce tlf. s androidom, naco mu ponukate wp8. Moja manzelka je takisto zvyknuta na android a so synovou Lumiou s wp8 nechce robit. Radim zostat u androidu.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod vat. 17. 10. 2013 00:38

wp se nabízí jako alternativa a jak bylo dle prispevku vidět, tak o nem sequana uvažovala, tak nevidím důvod proc alternativu nedat (obzvlášť když si mysli ze v tehle cenove tride nemuze mit bezproblémový mobil, ale muze).. Kazdy ale upřednostňuje něco jineho a je jasně ze wp nesedne kazdemu.
vat.
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků