LG L9 vs. HTC Desire 500

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod tojko 30. 9. 2013 15:42

Zdravím, momentálně vlastním LG L9, ale mám tu možnost mít HTC Desire 500 grátis 8-) . Otec by nový telefon uvítal, jde o to, který mu dát. Já sem s LG poměrně spokojen. Vím, že v případě HTC bych šel po stránce kvality displeje dolů. Naopak HTC má lepší procesor a hlavně fotoaparát (ten u LG fakt nestojí za nic). Jde mi teď o grafický výkon, u kterého z těchto telefonů bude lepší? Jinak na velikosti displejů mi moc nesejde, oba jsou ok. Navíc jsem náruživý posluchač hudby a slyšel jsem u HTC, že s kvalitními sluchátky je poslech docela dobrý. Díky za rady.
tojko
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 9. 2013 16:33

Tak si to Desire vyzkoušej a uvidíš. Není nic snazšího.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tojko 1. 10. 2013 09:06

Jasně vyzkoušet si to můžu, přesto bych byl rád za info, jestli je ta 500 výpočetně lepší, než-li L9 nebo naopak. Protože sem tam si z nudy zahraji nějaké to MMORPG a u L9 se to sem tam trhne, bude to u 500 podobné nebo je jednoduše graficky a procesorově lepší? Fakt se v tom nevyznám, proto se tak blbě ptám.
tojko
Junior

Odeslat příspěvekod SenatorCZE 1. 10. 2013 14:22

U Desire 500 je použit starší HW. Osobně bych si asi nechal L9 hlavně kvůli baterce a displeji, a Desire bych dal tátovi, ale určitě si je vyzkoušejte.
SenatorCZE
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 10. 2013 14:56

U L9 je také použit starší hardware, pokud máš na mysli tady na fóru tolik diskutovanou starší architekturu procesoru.

Špatná volba není ani jeden. L9 - displej. 500 - vyšší výkon.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN