Nahrada za xperii T

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod obluda zelená 5. 9. 2013 19:45

A co Xperia SP? Nevím teď přesně velikost displeje, ale jinak výbavou je podobná T, požadavky splňuje včetně ceny.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod borin7 6. 9. 2013 03:37

Na tu SP jsem koukal,ale kritizujou u toho dost fotoaparat,nizsi hlasitost a hlasovy hovor a slabsi zobrazeni barev,tak nevim
Av Harman Kardon 355+JBL ES 80,iXtreamer,Nad Viso HP50+Fiio X3,Panasonic TX-P50ST60E,Panasonic DMP-BDT360EG,Mazda 3 165G
borin7
Junior

Odeslat příspěvekod Pozoris1 24. 9. 2013 16:38

Jednou jsem měl telefon v náprsní kapse košile, později dojdu na záchod předkloním se, že chci spláchnout a šup, telefon měl koupel.
Pozoris1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 9. 2013 16:41

No jo, na telefon se musí myslet.
Doufám, že ses byl aspoň defekovat.
Naposledy upravil seterwohipikule dne 25. 9. 2013 14:19, celkově upraveno 1
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Loader 24. 9. 2013 18:23

Pozoris1 píše:Jednou jsem měl telefon v náprsní kapse košile, později dojdu na záchod předkloním se, že chci spláchnout a šup, telefon měl koupel.

Myslím, že to tu psal uživatel beat, který tvrdil, že celou dobu nosí telefon v náprsní kapse.
A samozřejmě, nikde a nikdy mu z té kapsy nevypadl.
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod opasino 24. 9. 2013 20:05

Protoze ji ma zasitou, coz zapomnel zminit :-) :-) :-).
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod IvanGS 25. 9. 2013 08:22

Borin - měl jsi k SX-T nějaké výhrady že chceš jiný telefon? Já ho mám jen několik týdnů, a zatím jsem spokojen s vyjímkou foťáku, který fotí celkem dobře jen za dobrých světelných podmínek. Proto uvažuji čím, minimálně stejně dobrým a s lepším foťákem, bych téčko mohl nahradit. Nechci nic o moc většího a dospěl jsem ke dvěma kandidátům, na které je třeba si počkat a před rozhodnutím získat podrobné recenze - Google 5 a Xperia Z1 Mini. Nevýhodou bude vyšší cena, výhodou parametry, se kterými by mohl telefon při mých nárocích pár let vydržet. Rozhodující bude zmíněný foťák, výdrž a telefon se mi musí i líbit...
IvanGS
Junior

Odeslat příspěvekod pedes 25. 9. 2013 13:50

P6 je velice povedený telefon. Hmotností o víc jak 60gr lehčí, neokoukaný vzhled, RAM 2Gb namísto 1gb, (ale jsou to rozdílné systémy); displej 4,5 nebo 4,7 je asi jedno, Ascend je nepatrně vyšší,ale zase štíhlejší a užší, foťák - koukni na fotky na netu,ale oba fotí dobře, procesor a baterie +- to samé. Lumia má větší paměť, ale existují sd karty, od WP tě nezrazuji každý systém má své výhody a nevýhody. Mě osobně se více líbí P6. Zkus zajít na prodejnu a vem si jí do ruky, i tady mi sedí, buď ti vyhoví a pak není co řešit a nebo budeš pátrat dál.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod IvanGS 25. 9. 2013 15:42

P6 je krásná stylovka, elegantní, luxusně vyhlížející a asi i dobře mechanicky udělaná. Až ji uvidím, osahám si ji a rád bych ji i vyzkoušel, zatím ale nejsem přesvědčen, že je to plnohodnotná náhrada za Xperii T, kritizována je výdrž baterie, plynulost a rychlost i v některých běžných aplikacích nebo natáčení videa. Ale i na SX-T jsem od pár lidí četl kritiku na baterku a nakonec mi vydrží 2 dny, takže záleží na testujícím, jeho způsobu používání a s čím, co mu prošlo rukama, srovnává. Rozhodně je ale P6 jeden z nejzajímavějších telefonů na trhu ve své třídě a třeba pro přítelkyni by byl asi úplně super.
IvanGS
Junior

Odeslat příspěvekod borin7 25. 9. 2013 18:48

Z Xperii T jsem byl max spokojen.Bohuzel jsem ho utopil v mori a stale jeste nemam nahradu,ale chtel bych se trochu posunout dal.Zvazoval jsem Nexus 4.Oproti Xperii bude mit ale horsi fotak.O P6 jsem taky uvazoval.Jedina vec co me stve je baterka,ktera prej moc nevydrzi a ja sem na netu docela dost casto.
Av Harman Kardon 355+JBL ES 80,iXtreamer,Nad Viso HP50+Fiio X3,Panasonic TX-P50ST60E,Panasonic DMP-BDT360EG,Mazda 3 165G
borin7
Junior

Odeslat příspěvekod IvanGS 26. 9. 2013 12:53

S "posunem dál" to chápu a pokud nenosíš v kapse tablet a jsi často na netu, potřebuješ výkonné zařízení s pořádným displejem a dlouhou výdrží. Spíš mne překvapuje, že jsi byl spokojen s foťákem, já byl zklamán hned po prvních interiérových fotkách, venku na slunci si to téčko vylepšilo, ale v souhrnu nic moc, když chci pěkné fotky, vezmu klasický foťák. Zrovna včera jsem četl starší test fotoaparátů v mobilech a za téčkem skončila už jen Xperia Z, což mi přijde u dvou vlajkových lodí značky a zároveň výrobce fotoaparátů docela ostuda, už první pohled na srovnávací fotky z asi 6 mobilů byl jasný...
IvanGS
Junior

Předchozí stránka