Odolný mobil do 4000Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod artus.l 30. 8. 2013 09:56

Dobrý den,
potřeboval bych poradit mobil.

Je určen pro zedníka - tzn jemný prach, hrubší zacházení, vlhkost, možnost ukápnutí vody/barvy atd.

S výbavy mobilu telefon:
- Hlasité sluchátko a mikrofón - práce na stavbě (překřičení techniky při zvonění a hlasitý hovor.
- Čitelný display na slunci - velké znaky / ikony (klidně i černobílý)
- Posílání SMS

Výdrž min 2 dny z toho min 4 hodiny volání denně.

Cena do 4000kč

Co jsem hledal, tak jsem nalezl:
CAT B25
Samsung Xcover 2
EVOLVEO Gladiator RG300

Zda je i jiná možnost kromě těchto, podle recenzi to moc ty parametry nesplňuje.
Tak pokud máte osobní zkušenost nějakým takovým, případně nemusí byt tak odolný, takže obyčejný, ale musí splňovat hlasitost a dobrou čitelnost.

Ostatní vybavení není důležité, stačí pouze na volání a na SMS podmínka je aby byl slyšet a dobře čitelný velká písmena.

Případně zda je někde v Brně a okolí k předvedení a je možný si ho vyzkoušet

Děkuji za odpovědi


//edit
Místo zedníka tam bude vedoucí stavby - práce na 3-4 místech, objednávání materiálu, kontakt ze zákazníkem. Velmi častý pohyb po stavbě v prašném prostředí.
Upraveno pro brouky pytlíky co se misto požadavkům vyjadřují k neznalosti náplni práce....
Naposledy upravil artus.l dne 30. 8. 2013 16:55, celkově upraveno 2
artus.l
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 30. 8. 2013 11:30

Bral bych Evolve Gladiator. Neskutečná výdrž a podle recenzí i dobrá hlasitost.
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 30. 8. 2013 12:13

artus.l píše:Je určen pro zedníka
min 4 hodiny volání denně.

OT: to se zrovna nestrhne :)
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dejvidek 30. 8. 2013 16:12

Zedník půlku pracovní doby prožvaní? :-D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 8. 2013 16:49

To bude novodobý pan Lorenc, používající soudobou techniku. "Uvezu to pane Lorenc?" "Ne!" "A teď?" "Teď už jo." :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod artus.l 30. 8. 2013 16:51

To víte každý nemůže jen makat, ovce se často musí řídit a na to často stačí telefon, ovšem není to na 8 hodinovou pracovní dobu, ten mobil je kupodivu používán i mimo práci. Ale to ovce s 8 hodinovou prac. dobou, případně bez práce nepochopí.

Děkuji za typ na mobil
artus.l
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lokomot1 30. 8. 2013 17:20

nechápu proč se nějaké chytré hlavy naváží do času který protelefonuje. Ono stačí být živnostník, k tomu pod sebou pár lidí, a člověk kolikrát protelefonuje hodiny..

osobně bych určitě vynechal ten samsung, myslím že dotyk. telefon by byl s ohledem na požadavky spíš k vzteku..
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stm01 30. 8. 2013 17:58

XCover2 jsem něco málo přes měsíc. Všechno bylo výborný (zpracování,velikost,výdrž ...)až pro mě malou paměť ,ale hlavně byl ten telefon šíleně línej. Na to,že tam je dvoujádro,tak děs běs. Šel do světa. Já bych doporučil toto : http://www.tinydeal.com/haier-w910-45-ips-msm8260a-2-core-android-404-3g-phone-p-94568.html.
S "free" dopravou to vyjde max. na 3200kč s dph. Pokud by ti nenaůčtovali dph tak 2666kč(podle aktuálního kursu).
S DHL dopravou to vyjde max. na 3550kč s dph. Bez dph 3100kč.
Je to samozřejmě jen tip. V čera jsem ho objednával kolegovi do práce. Čekám,že do třech dnů tady bude,jelikož už ho přebralo DHL. Předevčírem mi dorazil jiný telefon(Cubot GT99) který jsem objednával pro dceru a cesta mu trvala jen dva dny.
Z těch zmiňovaných asi Evolveo. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 30. 8. 2013 17:58

Vzal bych ten Gladiator, Evolve už má v tomto odvětví jisté zkušenosti.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků