Note II vs Lumia 520

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dejvidek 10. 8. 2013 19:02

Trochu sem tu debatu zkrátil, už se tu stíral jeden troll za druhým :-)
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opasino 10. 8. 2013 20:51

Okyk píše:Nech si výtečného Nota II

+1
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod s.s.rock 10. 8. 2013 21:52

dejvidek píše:Trochu sem tu debatu zkrátil, už se tu stíral jeden troll za druhým :-)
dejv

ok, to beru ale to co jsem odpověděl minotaurovi si tak ještě nechat mohl. Je přece pravda ze 520 je jedna z nejlevnějších nokii s OS všech dob, nebo ne? ;-) Jinak samozřejmě nic ve zlem, kazdymu co mu sedí a co se mu líbí. ;-)
Naposledy upravil s.s.rock dne 11. 8. 2013 05:58, celkově upraveno 1
s.s.rock
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 8. 2013 21:57

Jedna z nejlevnějších Nokií všech dob? To si děláš srandu?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 10. 8. 2013 22:05

OT:
s.s.rock píše:jsi normální??


Jen připojuji k Seterovi, tohle patří tobě. :twisted:
/OT
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 10. 8. 2013 22:16

maws - ale měl. Tak prosím nepiš své představy.

stm01 - nechápu, co jsi chtěl či nechtěl svým výrokem říci...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod stm01 10. 8. 2013 23:36

Při čtení diskuse o tom Lenovu jsem se dočetl,že to s tím Lenovem není vše ok. Docela dost problémů a starostí.
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s.s.rock 11. 8. 2013 05:56

Loader píše:OT:
s.s.rock píše:jsi normální??


Jen připojuji k Seterovi, tohle patří tobě. :twisted:
/OT

Tak schválně která nokia s OS, je nebo byla levnejsi?? To by mě tedy zajímalo. To že se vám to nelíbí je věc jiná. ;-)
Mimochodem ty mi máš zrovna o té normalnosti co říkat koukej co si do diskuse napsal sám. ;-)
s.s.rock
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 11. 8. 2013 06:19

Nokia 500, Lumia 510, Lumia 610 z aktuálně prodávaných modelů. Ještě nedávno se pod 3000 prodávala Nokia 5230. A to uvádím jen dotykové modely.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Naecken 11. 8. 2013 06:53

OT: Je toho opravdu hodně - 5250, C5-03...
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 11. 8. 2013 08:10

Stm01 - právě že na androidforu je celkem bez problémů. I ruská fóra ok. Proto jsem ho vybral.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod inkvizition 11. 8. 2013 08:11

Škoda, že jste si to tu spletli s porovnanim platforem, já se ptal na přechod z top modelu na nizsi, co obnáší WP vím dobře, už jsen ho měl. Ke všemu argumentovat lenovem, ktere se da sehnat jen na ebay a jemu podobné...ještě se mi nestalo, že bych nějaký telefon alespoň po roce nereklamoval, asi jsem smolař, ale záruka je pro mě důležitá.
inkvizition
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 11. 8. 2013 08:12

Inkvizition - dá se sehnat i u nás do 3000 korun s dvouletou zárukou. Ale není to ČR distribuce, takže souhlasím, že se člověk může reklamace obávat. Ale toto nemá cenu řešit, neboť už je vybráno. Navíc jsem tento telefon uváděl pouze jako příklad, že lze koupit i levně. Většina by přidala 1000 korun či trochu více, a měla by qHD nebo HD displej a 1GB RAM. I já chtěl toto levné Lenovo pouze na zkoušku, protože jako většina z vás tady, jsem měl nedůvěru v kvalit činy, českou rom a záruku ;-)
Nikomu bych to nenutil. Každý má svoji volbu systému a telefonu. Jen jsem chtěl argumentovat reálným srovnatelným telefonem.
U mě obstál na známku cca 1/2 z pěti. A příště beru asi jen čínu. Nakonec Nokia i Sony jsou dnes taky čína. I iPHONE.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod s.s.rock 11. 8. 2013 09:38

myšpulín píše:Nokia 500, Lumia 510, Lumia 610 z aktuálně prodávaných modelů. Ještě nedávno se pod 3000 prodávala Nokia 5230. A to uvádím jen dotykové modely.

Já jsem se ale neptal které telefóny spadli pod tuto cenu ale které se za stejnou cenu začali prodávat. ;-)
s.s.rock
Junior

Odeslat příspěvekod Naecken 11. 8. 2013 09:47

Však ti to taky napsal :roll:
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků