Dual sim s nekonečnou výdrží

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod rbarat 31. 7. 2013 21:24

Lenovo P770, ma baterku 3500 mAh, alebo Lenovo P780, ma baterku 4000mAh. Mne Lenovo P770 vydrzi 4 dni a viac. A to bezne volam a internetujem. Mobilny internet a synchronizaciu mam zapnuty cely den. Pokial by si mobilny intetnet vypol, v pohode vydrzi aj tyzden. Vrele odporucam. Navyse ma dnes Lenovo P770. skvelu cenu 179USD.
rbarat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 31. 7. 2013 21:41

4 roky mám nějaký naprosto hloupý dvousimkový Mivvy z Tesca za 9 stovek, bez problémů vydrží při běžném používání týden. Hloupý jednosimkový 3x dražší Samsung vydrží 4 dny a o chytrých telefonech s Androidem je asi zbytečné se zmiňovat...
Naposledy upravil Tomáš Marný dne 31. 7. 2013 22:17, celkově upraveno 1
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 31. 7. 2013 21:59

Nokia 101. 7 až 8 dní je norma. Při velkém vytížení 5 dní. Pouze na volání a čtení SMS, SMS posílám přes internet ze smartfonu.
Samsung A50, iPhone 6S PLUS 128GB, Xiaomi Mi A2 lite (4GB/64 GB), iPad Mini 3 128 GB WiFi+Cellular
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 31. 7. 2013 23:16

inkvizition píše:Lenovo je sice dual sim, ale ta baterka ho stejně neutáhne déle než 2-3 dny při minimální zátěži. je to smartphone zkrátka

Blbost ,při použivaní ktere uvadiš ty u Ashy vydrži v pohodě přes pět dní,protože defakto většinu času při takovym použivaní je v deeep sleep.To že je smartphone neznamena že ti musi běžet synchro ,data nonstop,x dalšich vychytavek ktery běžně na smartu člověk použivá,to jsou hlavni zabijaci vydrže.Potom ovšem ztrací smysl ho na druhy straně kupovat - při mnou zminovanem vydrži přes dva dny,jsem byvalej vlastnik P770,jeho nastupce je 28mm technologie a ty jeden vedle druhyho maji navic lepši powermanagment,žerou min- při využiti ala asha vydržii P770 uplně pianko pět dní.Je třeba zkusit ...
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod Mafa 1. 8. 2013 05:38

Já mám Sony Xperia Typo Dual , A pokud si snim nehraju tak my 4 dny v poho vydrzi
Mafa
Junior

Odeslat příspěvekod radim 1. 8. 2013 07:25

On chce ale dlouhou výdrž, 4 dny je době "dlouho" hodně vzdálené. Philips Xenium udělá v pohodě 14 dní, tomu se dá říct dlouhá výdrž.
radim
Moderátor

Odeslat příspěvekod koblih.jr 1. 8. 2013 07:48

LG Optimus L5 II Dual
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod arismendo 1. 8. 2013 08:27

Já mám necelý měsíc Ashu 206 koupil jsem ji na netu asi za 1430,- i s poštovným jsem s ní celkově spokojený i ,když nevyužívám data apod. na to má notebook má fotoaparát 1,3 mpx. dostatečný ,baterie vydrží celkem dost asi 4-7 dní dle používání pokud ji na noc vypínám tak i více dní .
arismendo
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 1. 8. 2013 08:32

Nokia 206 je opravdu velmi dobrý kompromis poměrem cena a výkon.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 1. 8. 2013 08:42

Radim píše:On chce ale dlouhou výdrž, 4 dny je době "dlouho" hodně vzdálené. Philips Xenium udělá v pohodě 14 dní

Je to dualsim?kdysi davno pradavno jsem ho chtěl koupit ale že by byl dualsim?Bud si nepamatuji nebo sis spletl vlakno - primarně chce dualsim.Pokud Philips neni dualsim nic lepšiho s vydrži kolem tydne na trhu než Lenovo neexistuje za rozumny peniz.A to s naskokem několika konskych delek.
Jo tak je ted se koukam - je to dualsim jenom při vyběru pokud na dualsim trva bude muset byt obezřetnej aby to fungovalo - v obou 3G podle preferencí,přehazovani jak potřebuju a oba sloty pro nas a ne jeden pro nas a druhej pro exoty na jinejch frekvencich protože těch variant co se prodava je kapku víc.
Legrace by byla koupit Philips Xenium a zjistit že vydrži tak dva dny...Ono totiž třeba Philips Xenium W832 je jenom lehce nadpruměrny držak co se tyče vydrže - neni to ani nahodou držak jako byly stary XENIA nebo ty modely od nich odvozeny co vypadaji skoro stejně.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod martinsip 1. 8. 2013 14:39

Lenovo má oba sloty na 3G?
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor view 20
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sumerian 1. 8. 2013 14:57

ne. jen jeden. druhý je na 2G.
sumerian
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xixao31 13. 9. 2013 17:22

nazdárek všem,

jen dotaz jestli nemáte někdo zkušenost s mobilem (dual sim) - EVOLVEO StrongPhone WiFi .Uvažuji o koupi,ale před tím bych bral nějaké info.

díky,
xixao31
Junior

Předchozí stránka