Dual sim s nekonečnou výdrží

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Vencos 16. 7. 2013 11:26

Ten nadpis je trochu zavádějící, já vim :))

Zajímalo by mě,jestli se dá koupit něco, co stojí málo peněz,je na dvě sim a vydrží aspoň týden nabité.
Zatím mi tomuto účelu výborně slouží Nokia X1-01, nicméně problém je,že jakmile se mi vybije primární Android, nemůžu z nokie ani na internet...

Napadá někoho něco? Ta výdrž je stěžejní a na internetu potřebuju tak najít jízdní řád, přečíst maily, takže na to stačí i maličkej display...

Případně kdyby jste věděli o smartphone na 3 sim co vydrží týden :mrgreen:
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 16. 7. 2013 17:00

Nokia 112? :-) Kamarádka teďka testuje tento Alcatel (link níže), má ho teprv 4 den, po 1 dni se baterka vybila, teďka má plný stav baterie.

http://www.czc.cz/alcatel-ot-3040d-trib ... 9c4epgesj4

A ta Nokie

http://www.czc.cz/nokia-112-modra/112656/produkt
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod Bender1 16. 7. 2013 17:34

Jeslti potřebuje Internet, tak u Nokie jsou zajímavé Asha(s) na 2 SIMky. Podívejte se na 206, 210, 301, není to dotykové, takže si myslím, že by mohly vydržet :) Na obchod.nokia.cz tam jsou.
Bender1
Junior

Odeslat příspěvekod ooooooooooo 16. 7. 2013 18:21

Lenovo P770 vydrži přes pět dni při stylu použivani ala zminovana Nokia bez problemů.Pokud ho budu použivat k tomu ůčelu k jakymu je - smartphone naplno, tak pochopitelně nikoliv.
ooooooooooo
Junior

Odeslat příspěvekod mikiqex 31. 7. 2013 19:27

Výdrž a (velká) dotyková obrazovka jdou proti sobě, největší výrdrž najdeš u mobilů takzvané klasické konstrukce (candy bar, flip), kde ale bude podstatně horší práce s webem - protože autoři už dost kašlou na optimalizaci pro klasické mobily.
mikiqex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod t0x!n 31. 7. 2013 19:43

Nokia 206 pokud chces hned, pokud nespechas a mas zajem i o 3G tak bych pockal na 208ku, obe jsou dual sim
t0x!n
Junior

Odeslat příspěvekod Vencos 31. 7. 2013 19:50

Ja jsem koukal ze nokia 520 ma stejnou baterku jako x01, tak je to do budoucna jasny... To mi prijde vcelku fajn reseni
Vencos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Spaidy96 31. 7. 2013 20:00

Lenovo p780 má 4000 mah baterku android 4.2 a čtyřjádro
Spaidy96
Junior

Odeslat příspěvekod inkvizition 31. 7. 2013 20:13

Taky se přikláním k nokii 2asha, nově i s 3G netem, ale na maily a jízdní řády stačí edge. Mám odzkoušeno a jsou to spolehlivé stroje co vydrží měsíc (dual sim cca 3 týdny) , příjemným ovládáním a jako bonus i snadným přístupem na sociální sítě, ačkoliv se toho moc neúčastním, musím uznat, že pro jistou skupinu lidí to může být příjemné plus.

Lenovo je sice dual sim, ale ta baterka ho stejně neutáhne déle než 2-3 dny při minimální zátěži. je to smartphone zkrátka.
Úžasný národ, tihle Češi, škoda, že nebyli u stvoření Země. Mohli poradit.
inkvizition
Junior

Odeslat příspěvekod azach 31. 7. 2013 20:16

Neříkám, že s nekonečnou výdrží a neříkám, že telefon kdovíjak využívám... :D
http://galerie.mobilmania.cz/showphoto.php?photo=72389
ALCATEL OT997D
;-)
Alcatel Club, Alcatel OT db, Alcatel OT 512, SonyEricsson K700, SonyEricsson K800i, Mio A701, Samsung i900 Omnia, SonyEricsson C903, Mivvy zero, Gigabyte GSmart S1205, Emgeton Flexaret Mini, Alcatel OT 997D...
azach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pedes 31. 7. 2013 20:39

Můžeš zkusit Sony E, má docela slušnou výdrž na smartphony,ale na delší "čundr" to není, tam to chce sáhnout po klasice, kromě Nokie mě napadá odolný CATelpilar. A nebo pokud jsi na QWERTY, pak by nokia mohla nabídnout něco z řady ASHA.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 31. 7. 2013 20:50

Koupit dvě externí baterie o kapacitě cca.3500mAh. :-))
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod risomas 31. 7. 2013 20:54

mam Jiayu g3s 2750mah baterka a pri mojom vyuzivani mi vydrzi asi 6dni.
Telefonovanie hranie a obcas net cez wifi. pri pouziti ala normalny stary telefon by to mal zvadnut v pohode cez tyzden.
C5 X7 Tourer 2.2
risomas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirecekp 31. 7. 2013 20:56

Pokud chápu správně tak se nebude jednat o primární telefon, tedy rozhodně rady typu Sony Xperia E a jiné smartphony nebrat v potaz, to prostě nevydrží nabité, stejně tak se vyhnout všemu co má v názvu Asha !! nejhorší co je jsou polodotykové - telefony prodávám a nic jiného se vic nereklamuje.

Za sebe bych volil nokii 301 - zajímavý design (styl lumia) přiměřeně velký displej, baterie týden v chodu (záleží jak moc ji budeš ždímat plus mínus 2 dny). Eventuelně také již zmíněná nokie 112, což je obdobný model tvého současného x1-01.
Zajímám se o mobilní telefony nejraději mám značku Samsung své poznatky z testování píši na mém blogu www.mirecekp.net
mirecekp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 31. 7. 2013 21:19

Dávám to všude, dám to i sem. Na výdrž jsou nejlepší Philips Xenium. Vady: Kupuje se přes ebay, možná komplikovaná záruka, menu v angličtině. Jinak super:

http://www.ebay.com/itm/Philips-Xenium- ... 19d29aee97
radim
Moderátor

Další stránka